Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért mondta apám?

Ezt miért mondta apám?

Figyelt kérdés
Tegnap este a szobámban néztem az RTl Klubon az "Éjjel Nappal Budapestet" és abba van egy lány aki az apja és az anya engedélye nélkül drogozik ,iszik és amikor az anyukája egy nagy tál finom kaját visz a szobájába kilöki a kezéből.Na ,és ugye átjárós a szobám úgy ,hogy onnan mennek ki a konyhába meg a WC -be . Na és jött ki apa ,és mondta mert ugye ők is ezt nézték ,hogy ha én is ilyen leszek nem a drogok miatt meg az alkohol miatt ülnék kórházba hanem azért mert agyba főbe verne engem. Ezt miért mondta csupán aggódásból,hogy ne legyek ilyen vagy azért mert rosszat akar vagy ilyesmi?
2013. márc. 28. 11:44
 1/10 niky134 válasza:
63%
persze h aggódásból!!!! csak egy kicsit próbált rádijjeszteni h ne legyél olyan :)
2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De én nem szeretnék se inni se drogozni.Nem rég apukám vett anyámnak egy ALKOHOL MENTES sört ,és anya kérdezte ,hogy iszok -e és meg mutatta rendesen még féltem a sörös üvegtől!
2013. márc. 28. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:

De édes vagy:) Hány éves vagy?

Ne aggódj csak a féltés beszélt belőle.


De minek kell ilyen műsorokat nézni, nekem a reklámjától is elzsibbad az agyam. Igaz nincs is tévénk, no de ha látom másnál?!

2013. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mondta, hogy te ne legyél olyan!
2013. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én anyám is azt mondta hogy lekeverne neki egy nagy pofont, ha az ő gyereke lenne. Nyugi, nem bántásból mondta. Amúgy tényleg nem egy színvonalas műsor.
2013. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetro ***** válasza:
Persze csak aggódásból mondta. Annyira aggódik érted, hogy akár agyba főbe is verne, hogy megneveljen...
2013. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) :) Egyébként 11 éves vagyok ! Kattintsatok a linkre: [link]
2013. márc. 28. 12:03
 8/10 okoska31 ***** válasza:

nem hiszem, hogy az a műsor 11 évesen neked való lenne.


pl. bennem fel sem merül, hogy egy apa vagy anya engedélyezné a droghasználatot a gyerekének.


és féltésből mondta, még ha nem is a legfinomabb módon.

2013. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te kis buta!

Hogy gondolhatod,hogy ezzel rosszat akart.Akkor akart volna rosszat,ha azt mondta volna,hogy drogozzál.

Csak egyes szülők a féltésüket túl agresszívan fejezik ki.Ennyi.

2013. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2013. márc. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!