Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogy viseled ha a párod...

Te hogy viseled ha a párod összeveszett a szüleiddel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagyna. A párom a párom, az én választásom, nekem kell szeretni. A szüleim meg a szüleim, őket is szeretem. Egymást nem kell szeretniük.
2013. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megtörtént. Apám egy kijelentésével megbántotta a páromat. Nem örültem, persze hogy nem, hiszen előtte teljesen jóban voltak.

Igazából most már harag nincs, apukám is csak figyelmetlenségből gázolt bele a barátom büszkeségébe, nem akarta megbántani. Barátom sem haragszik igazán, megérti, hogy nem bántani akarták, de azért még fáj neki a dolog.

Én nem tudok mit tenni, mint rájuk hagyni ezt a dolgot, hogy feldolgozzák magukban. De ha halálosan utálnák egymást, akkor se tudnék mit tenni, nem járatnám őket egymás nyakára, és szeretném őket ugyanúgy. Nekik nem kötelező egymást szeretniük.

2013. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én apám rajtam keresztül sokat bántja a párom. (Megjegyzem ok nélkül.) Nem engedi, hogy oda menjen hozzájuk, stb. Eleinte nagyon rosszul esett, de mára már nem érdekel, belefáradtam, a párommal nekem kell együtt lennem, nekem kell szeretnem, apámmal meg nem találkozom olyan sűrűn.
2013. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!