Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még akinek hasonló "esemén...

Van még akinek hasonló "eseménydús" az élete?!

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt.2 éve vagyok itthon a gyerekünkkel, minden rendben van, úgy átlagosan, de nekem pár dologból most nagyon betelt a pohár, én túlzom el vagy nem?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Egész nap a gyerekkel vagyok, szervezek programokat, ismerősök kollegák, barátok, mikor hogy.

Párom 12 órázik váltott műszakban.Ha nappalos akkor reggel korán megy, hazaesik a fürdetésre, eszik és elalszik ott ahol van.Megértem, nem csak fizikai még szellemi munkát is bőven végez, hulla fáradt lehet.

Ha éjszakás akkor délután megy el és reggel ér haza, majd alszik délutánig,pont akkor kel fel amikor a gyerek az ebéd utáni alvást kezdi jóízűen(nem találkoznak) kb 1 órát ha itthon tölt, készítek neki enni, és miközben elfogyasztja újságot olvas, és indul dolgozni.

A bajom az, hogy gyakorlatilag semmi kommunikáció, "kapcsolat" nincsen közöttünk a munkahelye miatt.

Hétvégén, általában alszik délig, majd megebédel és folytatja az alvást délutánig,vagy a szótlan tévézést.

Nagyon el vagyok keseredve:(

A házas életünkkel minden rendben, és az apróbb érintésekből, jelzésekből is jut,szeretjük egymást, de azt hiszem szép lassan megőrülök egyedül.Szeretnék beszélgetni vele, hiszen nagyon izgalmas és friss gondolkodású ember, jó humorú és kedves, de mióta erre a munkahelyre átjött(12 órázás), nincs is életünk...Remélem érthetően írtam le.....


2013. márc. 24. 01:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó valamit félreolvashattál azt hiszem:) A kérdező BESZÉLGETNI szeretne a férjével. Mint azt a kérdésében is írta, a házaséletükkel nincs semmi probléma.
2013. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a férjeddel, hogy váltson melót, mert 12 óra után, ráadásul váltott műszakban nem biztos, hogy lesz ereje veled is foglalkozni.
2013. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Digo!

El sem tudod képzelni mennyire örültem a válaszodnak!:)

Köszönöm,sokat segíttettél!

A többieknek is nagyon köszönöm!

Aki azt írta önző vagyok, annak is, hiszen legalább tudom hogy nem vagyok az, picit félreértelmezte a kérdésem,nyilván nem élvezi a férjem a helyzetet és szerintem mindenki tudja (beleértve engem is) hogy értünk dolgozik, hogy is lenne másképp?!de mindannyiótok válaszából csak épülni tudok.

Ma sikeres beszélgetésen vagyunk túl, alaposan szó szerint kisírtuk magunkból a dolgokat,remélhetőleg egy "új élet" elé állunk.

Ami neki a gyerekünknek és nekem is jobb lesz.

2013. márc. 24. 23:36
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon jó hír! Sok sikert nektek, és hosszú, boldogságot!:)
2013. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!