Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban minden közös?

Házasságban minden közös?

Figyelt kérdés
35 év házasság után, ha a feleség súlyos betegség miatt rokkantnyugdíjasként volt otthon 16 éve (a férje tartotta el), és a férje egyedül csinálta a vállalkozást (kezdetektől) az egyik gyerekkel közösen, akkor megilleti-e a feleséget bármi ebből a vállalkozásból a férj elhalálozása esetén vagy válás esetén, vagy pedig csak azt a gyereket, aki a vállalkozásban dolgozott?
2013. márc. 23. 22:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te az egyik gyerek vagy, aki ki akarja semmizni a rokkant anyját és a többi testvérét, pfujjj...erről nincs mit mondanom többet!

Az a válaszoló,aki azt írta, hogy az anyuka csak lébecol otthon, a kisujját sem mozdította smmmiért egész életében(lehet nem pont ezekkel a szavakkal írta, már nem tudom)az vegye figyelembe hogy 16 éve rokkant.Gondolom addig sem ölbe tett kézzel ült otthon, és hát világra hozott pár gyermeket. És most 35 év után ki kell semmizni? Undorító!

2013. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy megillet, gondolom a feleség adta a hátteret. Este meleg vacsorával, tiszta ruhával stb. várta. A férjnek jó volt, ha nem lett volna, akkor elváltak volna, ennyi.
2013. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

Már a kérdésed sem értem...


Ezt írod: "rokkantnyugdíjasként volt otthon 16 éve " >>> tehát nem csak úgy otthon meresztette a p.icsáját, hanem súlyos beteg, amiért egyébként kap ellátást, pénzt


Elég genya dolog valakire ilyen miatt ráfogni, hogy semmirekellő, lusta disznó! És még ilyen alapon ki is akarják semmizni...hát...mintha nem lenne szegénynek elég baja!

2013. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Hát igen ilyen esetekben érdemes jóban lenni a férjjel, mert 6 tollvonással kisemmiznek. Persze könnyű ostobának lenni ha eltartanak és gondolkoznak helyettem.
2013. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Komolyan a mai férfiakat nem értem. 35 év házasság, szó nincs válásról, akkor a ffi halála után már miért ne örökölne a felesége??? Hisz együtt voltak jóban-rosszban, szerették egymást, támogatták egymást. Gondolom nem a nő kérte, h lécci-lécci had legyek már rokkant, olyan jó bulinak tűnik.


Undorító, hogy ingyen élőnek tituláltok egy a leírás alapján becsületben megőszült asszonyt. Attól még, hogy nem vitte a vállalkozást, a család része volt és gondolom, ha kellett segített...stb.


Annyira el van korcsosulva a világ. A CSALÁD mint egység nem mond senkinek semmit? Ennyi erővel ha valakinek van egy jól menő cége 50 éves korában adja el, halála előtt éljen fel mindent pénzt, nehogy az ingyen élő gyerekeinek, meg házastársának hátrahagyjon egy fillért is??? Ne már emberek.

2013. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!