Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 17 évesen...

Mit csináljak? 17 évesen kidobtak otthonról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok az anyám apám kiskoromba eldobtak nagyszülőkkel élek és azt mondták hogy szedjem össze a cuccom és menjek ahova akarok, csak nincs hova! Az a problémájuk hogy reggelente egy héten 1-2x van hogy elalszok ( mert nyugtalan alvó vagyok, alig alszom naponta 4 órát) és későn kelek fel és hogy elérjem a buszt sietnem kell és nincs időm megágyazni és nagyanyám nagyon rendmániás és ma sem ágyaztam meg épphogy elértem a buszt és itthon azt mondta h szedjem a cuccom és mehetek ahová akarok. de 17 évesen nem tudok sehová
2013. márc. 22. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
12%
Biztos van más oka is...
2013. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Menj a Gyermekvédelmi Hivatalba!

Először is nem tehetik meg ,hogy kirakjanak mivel még kiskorúnak számítasz.

2013. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bár ez első olvasásra nem tűnik bizalomgerjesztő ötletnek én a mai felnőtt eszemmel,hasonló helyzetben egy állami gondozottak intézetbe mennék,ahol még lehúzhatsz pár hónapot és ott legalább valamilyen szinten gondoskodnak,ha kimész a további sorsodról,ellentétben az ilyen szülőkkel.
2013. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!