Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtak otthonról, mihez...

Kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Otthagytam a szakmát amit tanultam mert nem tetszett és gyakorlaton nem tanítottak semmit.Az anyám azt mondta hogy csak a pénz megy el rám és szégyenítem őt, azt mondja hogy menjek dolgozni, én szeretnék is menni de örülni kell ha az ember talál állást, nem hogy pár óra alatt találok.Azt akarja hogy költözzek el itthonról, hová mehetnék?Hol találok munkát?Csak érettségim van.
2010. ápr. 27. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet egy anya ilyen?
2010. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Profession.hu-n láttam hogy a biztosítóhoz érettségi is elég. nézegesd és próbáld meg. De anyud se egy jó anya...

Vagy regelj munkaügyön, és hátha találnak neked vmit.

2010. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Fu! Lehet h sokaknak nem fog tetszeni amit irok, de kicsit felrantottam az agyam ezen!! Tenyleg, hogy lehet ilyen??

Beszelsz valamilyen nyelven valamennyire? Mert ha igen, en a helyedben azt csinalnam, h felhajtanek par megbizhato munkakozvetitot, es ezzel a segitseggel elhuznek valahova... kulfoldre. olyan programra jelentkeznek, ahol szerzodesre mesz ki, szallas kaja biztositva van... ha erdekel bovebben, akkor tudok adni par megbizhato helyet, ahol erdeklodhetsz...

Mellesleg anno en is igy mentem el kulfoldre. Nem tetszett a fosuli, amit valasztottam, valtani akartam masikra. Az apam azt mondta, nem vagyok kepes semmire, es csak megy ram a penz. Szoval hasonlo a sztori. Erre en megmutattam h k.rva nagyot teved, es magyon jol dontottem!!!

De hogy kidobnak otthonrol ebben a gazdasagi helyzetben, az kisse szomoru. Ha elmennel, edesanyad talan rajonne, h mit mondott. De nem miatta kell elmenni hanem magadert.

2010. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Én anya vagyok. És sajnos megértem az anya szempontját is. Én is kidobtam a fiam 18 évesen, mert nem tanult, nem dolgozott, és még szemtelen is volt. Persze egy hét után hazajött, és én persze hogy visszafogadta. Azóta is nagyon jó a kapcsolatunk, és ő is belátta, hogy annak idején nem igazán volt más választásom.
2010. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony nehéz állást találni, az a baj, hogy semmi tapasztalatod nincsen és képzettséged sem. Így nagyon nehéz, regelhetsz a munkaügyiben, semmire nem mész vele.

Anyukád hogyan tudta ezt mondani? Hogy tehet ilyet? Ez nekem nem fér a fejembe! Lehet, hogy csak idegességében mondta, és nem gondolta komolyan

Nagyszülőkhöz nem tudsz menni vagy nagynéni és nagybácsi? Szerintem tudom nem az álom meló, de átmenetileg próbálj meg gyárban elhelyezkedni, több mint a semmi, ide nem igen kell a betanított munkához végzettség és gyakorlat sem. Csak tanácsoltam, remélem azért sikerülni fog valami meló, és otthon is helyre fognak a dolgok állni, előbb vagy utóbb.

28/N

2010. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
szerintem meg jó anyádnak igaza volt. Nem tanulsz, nem dolgozol de ahhoz van eszed, hogy a gép előtt üljél. Akkor meg takarodjál otthonról, és tartsd el magad.
2010. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet egy anya ilyen??? Az én bátyám is ott hagyta a sulit,mégsem dobta ki senki, azota is itthon lakik! Különben költözz valami családtagodhoz szt. De lehet hogy nem gondolta komolyan....
2010. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Te mit szeretnél csinálni?

Tanulni nem akarsz, dolgozni nem tudsz!

Ha nincs munka és munkahely, még mindig jobb olyan szakmát tanulni amit nem nagyon szeretsz, mint otthon ülni és tv-t nézni, gépezni egész nap.

2010. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy, miért hagytad a sulit ott, szakma nélkül nem mész semmire...érettségiddel kb. meki, teszkó árufeltöltő, ha mázlid van és van üresedés....mellesleg milyen szakma volt?
2010. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim már nem élnek.

Azért hagytam ott a szakmát mert az volt a gyakorlat hogy ki kellett takarítani a műhelyet, azzal meg semmire nem megyek ha megkapom a bizonyítványt és kirúgnak a munkahelyről mert nem értek a szakmához, mert nem tanítottak semmit gyakorlaton.

2010. ápr. 27. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!