Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtak otthonról, mihez...

Kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Otthagytam a szakmát amit tanultam mert nem tetszett és gyakorlaton nem tanítottak semmit.Az anyám azt mondta hogy csak a pénz megy el rám és szégyenítem őt, azt mondja hogy menjek dolgozni, én szeretnék is menni de örülni kell ha az ember talál állást, nem hogy pár óra alatt találok.Azt akarja hogy költözzek el itthonról, hová mehetnék?Hol találok munkát?Csak érettségim van.
2010. ápr. 27. 20:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Autószerelő szakma volt, tanulni szeretnék, csak már nem ezt.
2010. ápr. 27. 20:54
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 20:26

Leírnád milyen közvetítőkre gondolsz? Engem is érdekelne!

2010. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen drágám, a tanlóra sokszor rábízzák a rendcsinálást. Tudod a szakmát előszőr ellesni kell, erre jó a középszintű képzés, gyakorlatot majd a munkahelyen lehet szerezni. Nekem ezerszer elmondták, hogy magamnak tanulok, nem a szüleimnek és nem másnak, hiszen jó esetben abból lesz a kenyered.

Hogy édesanyád miért mond ilyeneket? Talán, hogy ösztönözzön arra, hogy ha már nem tanulsz, legalább dolgozz.

2010. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
2008-ban én ugyan elvégeztem a sulit,és megszereztem a papírt,de rögtön nem találtam munkát,ezért kaptam egy hónap határidőt,hogy vagy találok,vagy elmehetek...És elmentem...Sikerült állást találnom,(hozzá kell tennem csak jutalékrendszerben működő munka volt,de kellett a pénz)...Pár hónappal később már mindenki bánta ami történt,és visszafogadtak...Azóta normális a viszonyunk...Lásd be munkát kell találnod,mert nem fognak hosszú távon eltartani,a szülő nem szívesen nézi,ha nem tanul,de nem is dolgozik a gyereke...
2010. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
magyarul otthagytad egy későbbiekben jól fizető szakma suliját, és várod, hogy anyu eltartson...és mégis mit akarsz kezdeni magaddal?
2010. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem várok én semmit, írtam hogy azon vagyok hogy keressek valami munkát!Mert nem akarom hogy eltartsanak.

Lehet hogy jó szakma, de nem leltem benne örömöm, ezt sajnálom, így érzem.

2010. ápr. 28. 00:08
 17/19 anonim ***** válasza:

tegnap 21.11

Hat tapasztalatbol irom. ha angolul tudsz, a gmn jo.. www.gmnetwork.hu

Ha nemetul tudsz, akkor www.crew.hu

Esetleg a dunarapszodia.

Hova akarsz menni, ha szabad erdeklodni?

2010. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Szia szerintem jelentkezz a apannon work oldalán és küldenek neked e maileket!Én jelenleg a balaton parton dolgozok egy büfében és adnak ingyen szállást!
2010. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
63%
Nagyszerű!Anyád így próbál ösztönözni...persze egy gyereket így kell ösztönözni hogy kibasszuk otthonról mi?Ez a legmegfelelőbb ösztönzés, így kell egy gyereket nevelni.Talán le kéne ülni azzal e gyerekkel és jobb belátásra bírni, de lehet hogy ehhez lusta anyád.De könyörgöm egy gyereket segíteni kell és nem elzavarni otthonról.pfffff....Az ilyen anya nem anya,nekem ez a vélemények agy csomó anyának fingjuk sincs a nevelésről.Én is ott hagytam a sulit annak idején mert nem tetszett.Azóta helyette letettem egy 2 középfokút és egy felsőfokú, mert az a szakma jobban tetszett.Ennyit erről.
2012. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!