Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 17 évesen...

Mit csináljak? 17 évesen kidobtak otthonról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok az anyám apám kiskoromba eldobtak nagyszülőkkel élek és azt mondták hogy szedjem össze a cuccom és menjek ahova akarok, csak nincs hova! Az a problémájuk hogy reggelente egy héten 1-2x van hogy elalszok ( mert nyugtalan alvó vagyok, alig alszom naponta 4 órát) és későn kelek fel és hogy elérjem a buszt sietnem kell és nincs időm megágyazni és nagyanyám nagyon rendmániás és ma sem ágyaztam meg épphogy elértem a buszt és itthon azt mondta h szedjem a cuccom és mehetek ahová akarok. de 17 évesen nem tudok sehová
2013. márc. 22. 15:51
1 2 3
 1/23 a4940825 válasza:
24%
jézusom. szerintem járj egy kicsit a kedvükbe,hogy megenyhüljenek süss sütit vagy valami.
2013. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Öszintén! Csak ezért dobtak ki? Vagy ez már csak a hab a tortán?
2013. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
17 évesen nem rakhatnak ki.
2013. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 poet1 ***** válasza:
75%
Amíg kiskorú vagy, nem dobhatnak ki! Törvény
2013. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Elég retardált nagyszüleid lehetnek ha CSAK ennyi miatt akarnak kidobni....sosem értettem hogy lehetnek ilyenek az emberek.
2013. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

jézusom első, normális vagy? még ilyen igazságtalan bánásmód mellett a kérdező pitizzen meg sütögessen sütit?? sosem értettem hogy képesek ilyen hülyeségeket tanácsolni itt egyesek.


kérdező, nem dobhatnak ki, fiatalkorú vagy még.

2013. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Hát vannak itt, akik nagyon furán képzelik a világot.


1) A gyereket igenis ki lehet rakni otthonról. Persze nem úgy, hogy menj ahova akarsz, ezt a nagyszülők nem jól tudják, hanem úgy, hogy szépen állami gondozásba adja. Illetve először beadja egy átmeneti otthonba (és ezt bizony rohadtul megteheti).


2) A konfliktusok nem úgy szoktak kialakulni, hogy néha nem ágyaz be, és ezért kirakják az embert. A kérdező teljesen nyilvánvalóan elhallgat dolgokat, ferdít, úgy is mondhatjuk hogy hazudik. A kérdező nyilván visszaszólogat, amúgy sem segít otthon, reggel lelép, este hazamegy, a kaja a hűtőben van, házimunka nuku. Jól sejtem a szitut? A nagyszülők meg rohadtul megunták.

2013. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%
Mond kedves! Ez most egy burkolt szex hirdetés akar lenni? (Mert gondolom kaptál már priviben ilyen ajánlatot.)
2013. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Én sem hiszem, hogy ennyi lett volna az oka. Egyébként meg, ha tudod, hogy rendmániás, akkor miért nem figyelsz oda? 5 perc, ha már úgyis késésben vagy, akkor nem mindegy? Egyébként meg ha az iskolából késel el rendszeresen, és tele vagy igazolatlan órákkal akkor ez ügyben őket vehetik elő, nem csodálom, ha mérges.


Beszélj vele, kössetek kompromisszumot, hogy jobban odafigyelsz ezentúl. ha hajthatatlan, akkor kérd meg, hogy segítsen kollégiumot találni. Ha ez sem működik, akkor még felkeresheted a kerületi gyermekvédelmi irodát, hogy gondoskodjanak az elhelyezésedről 18 éves korodig.

2013. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát nem az van h reggel elmegyek és este jövök haza hanem suliból rögtön jövök haza az első busszal... hát már elege lett sztem abból hogy többször nem ágyazok meg, otthon is segítek többet is de sose veszik észre...
2013. márc. 22. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!