Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetett 2 gyerek...

Hogyan lehetett 2 gyerek létezését is letagadni az esküvőig?

Figyelt kérdés

Mi visz rá egy nőt ilyen horderejű hazugságra?

Egyszerűen nem fér a fejembe.



2013. márc. 20. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott nagyon nagy bibi van, ha 1 éven át nem vette észre a férfi a gyerekeket, sem anyagilag, sem érzelmileg, sem egy-egy elcsípett telefonálásból, vagy ha más nem, az anyuka testének a biológiai változásaiból...
2013. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz észre venni. Nézz szét a csajok között. Gyerek nélkül is úgy néznek ki a huszasok, mint a negyvenesek.


Ha a nagyi nevelte a gyerekeket eddig, akkor meg simán letagadható.

Amúgy ez alja ember.

2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is az esküvője napján mondta el a feleségének, hogy én létezem, hogy esetleg meg tudja gondolni magát. Mi kb havonta 1x találkoztunk azidőtájt. Bár a nagyszüleimmel viszonylag normális a kapcsolatom, nem tudtam sem az esküvőről, sem a testvérem születéséről, csak úgy 2 és fél év múlva...amikor először tettem be lábam apám lakásába. Mert a felesége szorgalmazta.
2013. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
11. ha a nőnél tényleg erre ment ki az egész, h behálózza a past, akkor hidd el, h fektetett bele elég energiát, h ne derüljön ki. ha tudatosan csinálja és elég körültekintő, akkor megoldható. de én még nem találkoztam olyan nővel, aki ennyire elvetemült lett volna. és nem csak a későbbi férjjel, hanem a tulajdon meg és letagadott gyerekeivel is
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvagyok győződve róla, hogy minket is tagadott már le "anyánk". Egyszer összefutottunk vele egy rendezvényen (azután hogy röpke 2,5 fél évig ránk sem nyitotta az ajtót). Köszönt, hogy sziasztok. Erre nővérem visszaköszönt hogy szép jó napot kedves édesanyám.. A pasija arcát sosem felejtem el, mint valami rossz vígjátékban, de anyám is égett. De aztán a pasi is megbékélt a helyzettel mert utána összeházasodtak (igaz azóta el is váltak) Szóval vannak ilyen "anyák"

19/L

2013. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm (nő) tett így. A gyerekeit a nagyszülők nevelték, az új pasija még akkor sem tudott róluk, amikor a közös gyerekük már 1-2 éves volt.
2013. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Sok a jellemtelen ember, nem tudom ha van Isten, hogy nem bünteti az ilyet
2013. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!