Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ciki, ha anyám...

Csak szerintem ciki, ha anyám ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Öten vagyunk édesnővérek, amire a szüleim - érthető okokból - büszkék. Nem is ez a baj. Ha elmegyünk eggyütt valahivam nyaralni, étterembe vagy akár csak a boltba, mindig van valaki, aki megkérdezi anyámtól, hogy mind az öné? Anyám erre büszkén rávágja, hogy igen, és mindig hozzáteszi, hogy "egy alom, egy apától van az összes". Szerintem ez olyan gáz, pont nem tartozik az eladóra vagy más idegenre, hogy anyám elvált-e vagy sem, max ha kérdezik, de nem szokták. Meg ez az alom... olyan, mintha hörcsögök lennénk. Egyébként anyám jól nevelt, kifinomult nő meg minden, de ez a szokása szerintem nagyon nem jó. Csak én fújom fel, vagy szerintetek sem illedelmes?

2013. márc. 18. 20:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

26-os mit nem értesz ezen???


Nem arról beszéltem, amiről te.

Hanem arról, hogy az édesanyja és édesapja képes volt normális családot alkotni, nem pedig féltestvéreket sorra boldogságkeresés címszó alatt.

Szinte csak olyan család van manapság, ahol a gyerekek mindössze féltestvérek innen onnan. Meg 3 gyerek 3 apától és még sorolhatnám.

Igenis büszke lehet rá, hogy képes volt normálisan férjet választani.

2013. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hát neki valami ilyesmit jelenthet a poén szó.De tényleg nagyon gáz!!
2013. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de én akaratlanul is elmosolyodtam rajta. Ez nem ciki,gáz, égő. Ez kicsit mulatságos! Csak a büszkeség beszél anyukádból!:)
2013. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!