Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem ciki, ha anyám...

Csak szerintem ciki, ha anyám ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Öten vagyunk édesnővérek, amire a szüleim - érthető okokból - büszkék. Nem is ez a baj. Ha elmegyünk eggyütt valahivam nyaralni, étterembe vagy akár csak a boltba, mindig van valaki, aki megkérdezi anyámtól, hogy mind az öné? Anyám erre büszkén rávágja, hogy igen, és mindig hozzáteszi, hogy "egy alom, egy apától van az összes". Szerintem ez olyan gáz, pont nem tartozik az eladóra vagy más idegenre, hogy anyám elvált-e vagy sem, max ha kérdezik, de nem szokták. Meg ez az alom... olyan, mintha hörcsögök lennénk. Egyébként anyám jól nevelt, kifinomult nő meg minden, de ez a szokása szerintem nagyon nem jó. Csak én fújom fel, vagy szerintetek sem illedelmes?

2013. márc. 18. 20:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg ez az "egy apától van az összes"... kit érdekel? Miért ennyire fontos neki, hogy tudják?
2013. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jó kis egysoros, poénos szöveg, biztos megmosolyognám, ha hallanám valahol :) És persze semmi ciki nincs benne.

A tinik körében talán még annak tűnhet, de ez a korosztály tapasztalatlanságából eredően hajlamos elég kitekert értékítélettel tekinteni a világra... a lényeg, nincs ezzel semmi gáz!

2013. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben! :D


Ne problémázz ilyenen, a korabeliek egyáltalán nem tartják ezt cikinek. Gondolom fiatal vagy még, örülj hogy csak ennyi cikiben van részed! Majd ha olyan idős leszel megérted. :) Nem ciki abszolut.

2013. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
a felnőttek között ez nem ciki, mert a többségük ilyen. a tinik még megérzik ebben a humor hiányát és hogy anya önfényezi magát. amúgy van mire, tényleg szép gyerekszám és a házasságuk is szép lehet apukáddal. de ettől még nem kell boldog boldogtalan tudtára hozni
2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

"Meg ez az alom... olyan, mintha

hörcsögök lennénk." Ezen jót nevettem, köszi! :D :D

2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

én a gyakorlati helyemen dolgoztam egy bácsival, aztán kérdeztem, hogy a lánya a lánya-e (mert azt tudtam, hogy idős fiai vannak, de volt egy korban lemaradott lány)

és mondta, hogy igen, ez a második fészekalj. :D


Szerintem nagyon aranyos volt.


És hát, igen te fújod fel, de ne aggódj miatta, tiniként sokkal érzékenyebb az emberek lelkivilága.

2013. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is aranyos.:) nem kell e miatt cikinek érezned. én is egy 16 éves lány vagyok és nagyon örülnék ha lennének testvéreim és az én anyukám mondhatná ugyanezt.:) most nem drámázni akarok, ez csak az én véleményem.
2013. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Megértelek, engem is zavarna..Bár ha más anyukája mondaná, akkor mosolyognék :). 18F
2013. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%
Nos, ha nem vagytok ikrek, akkor nem vagytok "egy alom". Amúgy ez, hogy egy apától vagytok mind, kicsit furán hangzik ... oké, hogy viccnek szánja, de én úgy elgondolkodnék rajta, hogy "és hány férfi volt közben az életében, hogy erre külön büszke?" vagy ilyesmi... szóval érdekesen jöhet le. Ja, és akkor sem vagytok egy alom. :D
2013. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%

Van egy haverom, akik 8-an testvérek. Az ő anyjuk is egy alomnak hívja őket, sőt az összes gyerek keresztneve A betűvel kezdődik :)


De ebben nincsen semmi ciki, én örülnék, ha ennyi testvérem lenne (két testvérem van).

2013. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!