Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne a párom...

Mit tehetnék, hogy ne a párom jövedelmén csámcsogjon a család?

Figyelt kérdés

A párom nem túl vonzó külsőre, én viszont elég szép lány vagyok. Mindenki azt kérdezi, mit eszek rajta, miért nem szedek fel inkább egy jó pasit. Meg hogy mekkora "visszalépés" ez az exem után, aki valóban nagyon jóképű volt.

Na de ugye kiderült, hogy jó szakmája van. Azóta folyton a jövedelmét próbálják kiszedni belőle. Persze nem szemtől szembe, hanem burkolt célzásokkal, pl. "nem engedhetnél meg magadnak egy ennél nagyobb kocsit?"

Ami még a kisebbik probléma, mert ő elég jól kezeli ezt.

Nagyobb gond, hogy próbálnak pénzt kiszedni tőle. Igaz, hogy csak az én javamra, például - ha már kocsi - rávették, hogy vegyen éves matricát, merthogy biztonságosabb pályán utazni. Persze, mert engem féltenek a kis kocsiban. De akkor is zavar.


Emellett többektől azt érzem, hogy feltételezik rólam, hogy a pénze miatt vagyok vele. Ami nem igaz, de persze megértem őket: mi másért lehetnék egy ilyen pasival? (mert azt nyilván nem látják, hogy például a hálószobában mit művel :D)

Ezt persze senki enm mondja a szemembe, de hallom a keserű megjegyzéseket, "ti megengedhetitek magatoknak", stb. Holott egyébként külön kasszán vagyunk, bár ez sem tartozik rájuk.

Viszont az ilyen célozgatások ellen védtelen vagyok. Mégis mit mondhatnék, hogy elhiggyék, hogy nem, tényleg nem a pénze miatt vagyok vele? Próbáltam viccesen mondani, hogy "ó, a kinézetét bőven kompenzálja, amikor magunkra csukjuk az ajtót", de látom hogy nem hiszik el. Nekem meg annyira rosszul esik :(


2013. márc. 14. 20:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ostobaság azt hinni hogy egyetlen egy előny számit csak a többi meg nem. Az összes előny számit s a jelek szerint kompenzálja a hátrányokat.


Azok irigykednek szerintem rád akik nem emiatt hanem jobb hijján vannak a párjukkal.

2013. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!