Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem engedene...

Mit csináljak, ha nem engedenek el a szüleim? 15L

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom elhívott engem és még pár barátunkat holnapra, hozzájuk. Összesen 7-8an lennénk, csak ilyen kis baráti összejövetel lenne. Nem engednek el, pedig eléggé megbízható vagyok, és ezt ők is tudják. 1-2 héttel ezelőtt megint meghívtott minket magához, de akkor sem engedtek el. Így másodjára már kicsit ciki lenne elutasítani.:( mit csinálnátok a helyemben, hogy elengedjenek? Vagy mit mondjak nekik, miért nem mehetek?:(
2013. márc. 14. 16:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Istennek legyen hala h nekem nincsenek ilyen begyepesedett maradi szuleim :D Am van vmi konkret oka h nem engednek el? Beallva jottel haza vagy vmi hasonlo vagy csak meg mindig ugy tekintenek rad mint anyuci/apuci kicsi lanyara?
2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát akkor mondd azt, hogy moziba mész , ennyi :D
2013. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megbeszéled velük, hogy megbeszélt időre érted mennek kocsival? (Vagy akár el is visznek.)
2013. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg kedvesen, hogy miért nem szeretnének el engedni. A válaszon ne kapd fel a vizet(vagy hát ne mutasd) és nyugtasd meg őket.
2013. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!