Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem engedene...

Mit csináljak, ha nem engedenek el a szüleim? 15L

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátom elhívott engem és még pár barátunkat holnapra, hozzájuk. Összesen 7-8an lennénk, csak ilyen kis baráti összejövetel lenne. Nem engednek el, pedig eléggé megbízható vagyok, és ezt ők is tudják. 1-2 héttel ezelőtt megint meghívtott minket magához, de akkor sem engedtek el. Így másodjára már kicsit ciki lenne elutasítani.:( mit csinálnátok a helyemben, hogy elengedjenek? Vagy mit mondjak nekik, miért nem mehetek?:(
2013. márc. 14. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Tudod azért nem mehetek, mert a szüleim féltenek és nem engednek el 7-8 fiú közé. Pont.
2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem ciki, hogy 15 évesen a szüleid mondják meg, hova mehetsz.
2013. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de csak 3 fiú lenne, a többiek lányok...
2013. márc. 14. 16:14
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ők mit mondanak miért nem engednek el? (amúgy te lennél az egyetlen lány?)
2013. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
És mikor lenne? Délután? vagy éjszakai buli? Ez sem mindegy.
2013. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
89%
Miért kell letámadni? Hülyegyerek. Egy szóval nem mondta, hogy mindegyik fiú te okos :) Szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy nagyon szeretnél elmenni, hívjanak amikor akarnak, vagy hívod őket, hogy tudasd, hogy minden rendben van. És állapodjatok meg egy időben, hogy mikorra legyél otthon, és te akkora haza mész.
2013. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

15 évesen engem sem engedtek el sehova, pedig akkor azért még sok mindenben más volt a világ, mint most.

Szerintem nyugodj bele, baromira ráérsz még bulizni.

2013. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Az igazat mondd, hogy nem engednek el a szüleid, ennyi.
2013. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Tv-zz. Miért kell 15 évesen már házi bulizni? .... Istenem..
2013. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell letàmadni szegényt? Nem a véleményeteket kérdezte! Hanem, hogy mit csináljon... Mikor lenne? Kérdezz rá, hogy miért nem, írd le ide és többet tudunk segíteni. Szerintem meg egy baráti összejövetelhez (ami lehet, hogy nem is este lesz) abszolút nem "kicsi".
2013. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!