Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérféltékenység, vagy mi ez?

Testvérféltékenység, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Nővérem és köztem 5év van. Sosem voltunk igazi jó testvérek, de már felnőttek vagyunk, más országban élünk és még mindig irigykedik rám. Volt már házas, most a második férjével él várják a közös babájukat. Szép nagy kertes házuk van, saját vállalkozásunk és nem utolsósorban gazdagok. Mi a férjemmel és a kislányunkkal itthon élünk. Eddig anyummal, de végre lett annyi pénzünk, hogy külön legyünk. Tesóm mindig megpróbált keresztbe tenni és a sikereimnek sem örült. Amikor elköltöztünk, akkor is csak rosszindulatoskodott. Nem értem miért csinálja ezt. Próbáltam vele beszélni (de csak a saját igazát hajtogatja), hagytam főni a saját levében is, de elegem van, hogy mindent elnéztem neki, ő meg még mindig irigykedik. Olyan rossz, hogy nem vagyunk jóban. Jó lenne változtatni, de nem tudom, hogy hogyan kellene. Nem tudok úgy tenni, hogy nincs ő, pedig lehet ez lenne a helyes. Anyunkkal nem foglalkozik, le se sz.rja, apámmal meg kb 10éve nem beszélt
2013. márc. 13. 18:49
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez féltékenység.Lehet,hogy azért ilyen veled,mert neki nincs gyereke.Ki tudja.Ez csak egy példa volt.
2013. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!