Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti felháborodnátok ezen?

Szülők, ti felháborodnátok ezen?

Figyelt kérdés

Elhagytam a párom, többéves járás, együttélés után. Igazság szerint már bőven érett a dolog, csak nem mondtuk ki. Akkor léptem, amikor beleszerettem másba, akivel szinte azonnal össze is jöttünk.

Néhány hónapra rá az exem is összejött valakivel, facebook adatlapja alapján nagyon dúl a szerelem (sok közös kép van kint, alatta az ex anyukájától sok komment, "de szépek vagytok" és hasonlókkal).

A szüleim amikor ezt meglátták, tejesen kiakadtak, hogy milyen hamar továbblépett rajtam az exem, és a családja is milyen hamar befogadta az új csajt. Merthogy még szomorkodnia kellett volna, amiért ennyi év után otthagytam.


Tényleg felháborító ez a dolog? Igazság szerint én őszintén örülök annak, hogy nem zuhant magába, hanem talált magának mást. Vagy én látom rosszul a helyzetet?


2013. márc. 12. 14:32
1 2
 11/19 zabmester ***** válasza:
Nem értem a szüleid felháborodását. A te életed rendben van, innentől kezdve nekik miért fáj, ha a volt barátod is jól érzi magát? Pláne úgy, hogy te voltál az, aki szakított vele.
2013. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Robi.88. ***** válasza:
77%
valószínű azért mert elég beképzelt család lehet, ha ezen felháborodnak
2013. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagy bűn, hogy az ő kicsilányuk nélkül is boldog tud lenni a srác. Vagy nem tudom :) Ebben a szituációban úgy ahogy van nem értem a kérdező szüleit. Szerintem ők sem magukat.
2013. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Őszintén? Lesz@rnám.
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem a kérdést.Most szúrja a szemed ,hogy van valakije és nem vonult kolostorba. Úristen, szánalom.
2013. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a szüleid baja. Ez a történet teljesen rendben van. Kihűlt és egyből találtatok valaki mást mindketten, ennek inkább örülniük kéne. Senki nem szenved, senki se lett öngyilkos, senki se zaklatja a másikat és mindketten boldogok vagytok.
2013. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
Én vagyok felháborodva hogy vannak még ilyen emberek mint te,elküldted a sz*rba a pasid.és te vagy felháborodva hogy talált valakit magának.hogy lehetsz ennyire öntelt?
2013. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond, hogy a srác tényleg szerelmes és valószInüleg most tudatosult, hogy nálad nem volt az igazi. Gondolom a szüleid is ezen döbbenhettek le, mert nálad nem volt ilyen öröm a kapcsolat. Vagy lehet a szüleidnek az új nem stimmel, visszasIrnák a régit.
2013. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Más szemében a szálkát a sajátjában pedig a gerendát sem veszik észre a szülők.
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!