Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti felháborodnátok ezen?

Szülők, ti felháborodnátok ezen?

Figyelt kérdés

Elhagytam a párom, többéves járás, együttélés után. Igazság szerint már bőven érett a dolog, csak nem mondtuk ki. Akkor léptem, amikor beleszerettem másba, akivel szinte azonnal össze is jöttünk.

Néhány hónapra rá az exem is összejött valakivel, facebook adatlapja alapján nagyon dúl a szerelem (sok közös kép van kint, alatta az ex anyukájától sok komment, "de szépek vagytok" és hasonlókkal).

A szüleim amikor ezt meglátták, tejesen kiakadtak, hogy milyen hamar továbblépett rajtam az exem, és a családja is milyen hamar befogadta az új csajt. Merthogy még szomorkodnia kellett volna, amiért ennyi év után otthagytam.


Tényleg felháborító ez a dolog? Igazság szerint én őszintén örülök annak, hogy nem zuhant magába, hanem talált magának mást. Vagy én látom rosszul a helyzetet?


2013. márc. 12. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha valamin felháborodhattak volna a szüleid az az, hogy amíg nem volt más benne voltál egy kapcsolatban csak "úgy". De ehhez sincs sok közük, a te életed. Az exed életéhez meg semmi közük. Nehogy már még évekig gyászolnia kelljen téged. Remélhetőleg most mindketten tényleg boldogok vagytok mással. Ennél jobb dolog egyikőtökkel sem történhetett volna

(bocs az első mondatomért:) csak sosem értettem miért kell valakivel együtt lenni, ha tudod, hogy sz.r, és csak akkor kilépni amikor már van másik, de nem az én dolgom:))

2013. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó hogy ilyen hamar tovább tudott lépni, lehet már alapból laposodott el a kapcsolatotok és ő is érezte már ezt, és lehet arra várt hogy mikor mondod ki azt amit akartál. Vagy kimondottan ő nem az a fajta ember aki hetekig szomorkodik a dolgok miatt. Én sem vagyok ilyen hogy hetekig magamba zuhanok, szakítottam exemmel 2 hétig depis voltam, de tovább léptem és már új kapcsolatom van, ennyi. Vannak olyan emberek akik hamar túl teszik magukat, és olyanok akik nem. Ennyi.
2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Nem, szerintem inkább a te viselkedésed felháborító.


Jellemtelen, gyenge ember vagy, aki külső segítség nélkül képtelen változtatni a saját helyzetén, egyik veremből a másikba esik.

2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Robi.88. ***** válasza:
39%
jó kis kertész, egyik melegágyból a másikba
2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lányos szülők: azon nincsenek felháborodva, hogy te is összejöttél mással? Csak azon, hogy a volt párod?

Neked van igazad, hogy örülsz, hogy talált mást magának.

2013. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De az előző kapcsolatomhoz nem kérek kritikát.

Nyilván az lett volna az ideális, hogy előbb lezárjuk ezt, még néhány hónapra szükség lett volna hozzá. Először én is így gondoltam.

De aztán arra jutottam, hogy nem dobok el valakit pusztán amiatt, hogy nem fél évvel később kezdett el nekem udvarolni. De ez a történet szempontjából lényegtelen is.

2013. márc. 12. 14:51
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ebben semmi felháborító szerintem. Sőt, még abban sincs, hogy te is hamar, rögtön találtál valakit. (Ebbe egyébként nem gondoltak bele a szüleid?)

Általában úgy egészséges, ha az ember hagy némi időt, míg az előző kapcsolatból származó érzések, kötődés lecseng, és csak akkor nyit mások felé. De nálatok már ez rég megtörtént, méghozzá azalatt míg együtt voltatok, hiszen azt írtad, hogy régóta érett már a szakítás. Szerintem ez lehet az oka annak, hogy mindkettőtök hamar talált magának valaki mást.

Az nem lehet, hogy a szüleid nagyon kötődtek a volt barátodhoz?

2013. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tartották hozzám illőnek a volt barátom. De igazából azt hiszem, eléggé elfogultak :) Még soha nem sikerült olyasvalakit bemutatnom nekik, akit elég jónak találtak volna :)
2013. márc. 12. 14:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartották hozzád illőnek a barátod akkor most mégis mi a fészkes fenéért háborognak hogy mással van??
2013. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9-nél a pont, ugyanezt akartam írni én is :)
2013. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!