Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire szólhat bele...

Nektek mennyire szólhat bele a szülő a párválasztásba?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha esetleg tudjátok, hogy a szülőknek igaza van, de szereted a párod. És már majdnem 30 éves vagy.
2013. márc. 11. 18:44
1 2
 11/16 Szentes Melinda válasza:
91%
A szülő az az ember életében,aki feltétel nélkül szeret téged.Ő az,aki a leginkább ismer.Így érdemes megkérdezni a véleményét,és átgondolni a dolgokat.Egy szerető apa,vagy anya ismeri a gyengeségeid,és reálisan lát téged. Nézz szembe a tényekkel,légy őszinte magadhoz,és hozz jó döntést a jövődre gondolva. "5 éve élek boldogan a férjemmel.Megkérdeztem az apámat és örülök,hogy megfogadtam a tanácsát.Még valami. Tavaly nyáron férjhez ment a lányom.Tanácsot kért az apukájától,és támogattuk a döntését.Nálunk bejött.
2013. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem nekik választok párt, hanem magamnak. Én élek vele együtt, nem ők.
2013. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. 19 voltam mikor bele akartak szólni (egyébként kicsit igazuk volt utólag nézve:)). De a lényeg, hogy nem hagytam, hogy beleszóljanak. Az én életem. Ha rosszul döntök akkor rosszul döntök. Akkor mi van?:) Tanácsokat elfogadok (vagy úgy teszek mint aki meghallgatja) de SENKI ne akarjon helyettem dönteni.
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Tudod az a baj, hogy anyámnak is más az ízlése és az enyém is, ráadásul mások a prioritások. Anyukáméknál az volt a felállás, hogy apa pénzt keres, anya háztartásbeli és kiszolgálja az Urát, akire csodálattal felnéz. Nekem az ő életmódjuk elviselhetetlen lenne, van is ebből konfliktus. Szerintük fölösleges utazgatni, a szép tájakat meg lehet nézni a tévében, ne menjünk vendégségbe de hozzánk se jöjjön senki, csak üljünk otthon és nézzük egymást nagy nagy szeretetben. Én egy olyan férfi mellett már az ereimet vagdostam volna mint apukám, egy teljesen más karaktert választottam és bejött. Őt az anyukám nem bírta volna elviselni férjként (így sem feszültségmentes a helyzet). Mi nyüzsgőbb életet élünk, nekünk így jó.
2013. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A 14-es válasz a 11-re ment volna.
2013. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

soha nem szólt bele, de minden fiúmról elmondta a véleményét. amiért hálás is vagyok. vérre menő viták nem mentek, de miután szakítottam az exemmel, mondta, h igazából örül, mert volt hozzám való. ezt kicsivel később én is beláttam.


a vőlegényemet imádja, teljesen el van olvadva tőle, és mindig mondja, h becsüljem meg :) az tény, h sok lány álmodik ilyen rendes, szerető, gondoskodó srácról mint a párom :)

2013. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!