Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a reggelt?

Mivel töltöd a reggelt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 05:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy kitöröljem a csipát a szememből. Ezt a kérdést is "Mivel törlöd a se.gged?"-nek olvastam elsőre.
2013. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
vicces, mert én is elolvastam :)
2013. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7 körül kelek, kávézok, egy kis netezés, fél9 körül reggeli. Ha aznap ép ebédet kell főzni neki látok, vagy lemegyek a boltba bevásárolni ha kell.
2013. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Takarítás, mosás gyerek ellátása. Boltba menés. Aztán főzés. Utána minden előlről.
2013. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
felkelek, WC, felöltözök és irány a meló. Ez kb. fél óra, legalább is az elmúlt két hétben, mert táppénzen van a férjem. Ha nincs, akkor fél órával korábban kelek, mert nincs gyerekünk ugyan, de van egy kutyánk, akit kell sétáltatni, és most ezzel nem én foglalkozom reggel :) tudok pihizni :) De most, hogy jön a nyár, korábban kelek majd, hamarabb világosodik, így séta, egy kis takarítás is belefér majd reggel :)
2013. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
azt a WC dologot most minek kiírni? :D
2013. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4:40-kor keltem, 4:50kor indultam dolgozni (bicajjal, 15km), 5:30ra beértem, ahogy szoktam, megcsináltam a reggeli rutinfeladatokat, amit már alva is meg tudok, 5-kor végeztem, azóta netezek, keresztrejtvényezek, ma nem sok dolgom van, ami akad megcsinálom napközben, este 6-ig vagyok ma. Reggeli sajnos kimaradt, mert mára nem hoztam semmi kaját, így az ebéd is kimarad, majd eszek valamit hazafelé a tescoban. Holnap is hasonló nap lesz, csak este 7-ig vagyok.
2013. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ugyeletes vagyok igy reggela lassan kovalyogva nezem a rohano varost amikor mindenki mnunkaba tart.

Isozm egy pohar teat eszek kekszet online olvasgatok aztan meleg pizsibe bebujok az agyikomba aludni.Most ebredtem de meg visszamegyek mert koran van.

Ja es jeghideg lakasban alszom mert szeretek hidegben aludni 15 fok boven eleg es igy meg sporolok is.Ha felebredem feltekerem kicsit.

2013. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
fél 10 körül keltem, bevittem a kávét a páromnak, szexeltünk egyet, aztán ő ment dolgozni, én csináltam kaját, most meg munkákat nézek és depizek és várom, hogy hazajöjjön. Utálom ezt a helyzetet.
2013. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

hm, látom sokaknak sietős a reggel. :)

én hajnal 4kor felébredtem, tvztem,sütiztem, 7ig nemis tudtam visszaaludni, aztán végül sikerült, kb 10ig, utána a szokásos reggeli teendőim.

egyébént egészséges reggel a torna, felfrissít.

na szóval akkor ennyire félreolvasható kérdést írtam ki, eej. :D

2013. márc. 11. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!