Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a reggelt?

Mivel töltöd a reggelt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 05:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
gyógytorna, kávé, reggeli
2013. márc. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Felkeltem hatkor, összeszedtem magam, levonultam reggelit es ebédet csomagolni a lányomnak a suliba, most meg ülök itt az étkezésben még 20 percet es pötyögök, amíg nem kell ébreszteni. Jó társaságok van, egy horkolo kutya meg egy fel literes bögre kave. Na es te?
2013. márc. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Felkelek, WC, elolvasom a Párom aznapi üzenetét, csinálok reggelit és egy szendvicset a munkába, csomagolok innivalót, leülök a gép elég reggelizni, zene bakapcs, zuhany, öltözés, go munka. Ez 2-3 óra, szépen komótosan elkészülök így a napra.


24N

2013. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Felkeltem háromszor, mert a fiam már hat óra előtt kukorékolt, hiába tettem vissza, hogy még korán van. Mosdó, öltözés.

Fél hétkor lejöttünk, előtte rendbe tettem a szobáját.

Neki kakaó, nekem kávé. Peluscsere, átöltözés, most mesét néz, én pedig indulok reggelit készíteni, aztán megfőzöm az ebédet.

2013. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Felkeltem, programáltam magam a háziorvoshoz, mert nagyon beteg vagyok.... Lassan indulok is, ennél jobb lenne munkába menni:(:(
2013. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Felkelltem, wc majd kávé. Gyerekeknek reggelit csináltam, a kicsit most pelenkázom át és fel öltöztetem. Fel öltözők én is.majd elviszem az iskolába óvodába a fiukat. Utána kitakaritom a konyhát és leulok a tv elé. Eddig ez a program.
2013. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kávé, net, utána gyerekek kakaóztatása, egyik gyerek oviba, másikkal itthon vagyok, mászkálunk a városban, főzök, takarítok, játszunk, mennem is kell :)
2013. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kave fozes, tea keszites, viszem a teat a paromnak, en bezombulok a net ele a kavemmal 20 perc kell h lebresszen, akkor wc, mge 1 tea nekem is. Aztan ami, emosogatas, ha valami kell meg a paromnak ebedhez elkeszitem, reggelizes egyutt,szendvicset altalaban en keszitem.

Amikor dolgozom, akkor kave (attol fugg hanyra kell menni, ha kesobbre akkor a teat is elkeszitem a paromnak, ha nem akkor nem , hogy ne huljon ki) 20 perc net ami felebreszt, wc, esetenken tusolas,aztan 20 perc alatt oltozes smink frizura, es futas, ha emberi idore megyek felebresztem. A paromat ( elofordult h 5 kor mar javaban dolgoztam az elozo munkahelyemen.. A parom pedig 8 utan kell induljon..)

2013. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Felkelek, és a reggelre már jégverem házat, ami már lehűlt vagy 16 fokosra megpróbálom felfűteni a vegyestüzelésű kazánnal. Közben, meg utána gyakran szoktam bosszankodni, hogy alig akar melegedni, lassan tornázódik fel a hőfok. A ruhám meg van mikor kormos lesz mialatt kitisztítom a kazánt mielőtt belepakolnék, akkor azon bosszankodok, hogy hülye hideg,hülye fűtés, minden hülye:) Behurcolok még fát későbbre ha nem lenne elég, bár a nagyrészét még előtte való este behozom, akkor vagy azon káromkodok, hogy milyen nehezek a fahasábok, vagy azon, hogy szálka megy a kezembe.
2013. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most nincs első 2 órám, szóval kockulok.

Felkeltem, mosakodtam, megcsináltam a hajam és a sminkem, kávéztam, reggeliztem.

Amikor vannak reggel óráim, akkor is ezt csinálom, csak korábban kelek fel, és kihagyom a netezést.

Gondolkoztam már, hogy jó lenne reggel tornázni, mert állítólag a reggeli edzés nagyon hatásos, de eddig még nem szántam rá magam.

2013. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!