Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a nejetek...

Mit szólnátok ha a nejetek minden nap eljarna a fitness terembe és nem erdekelné hogy hétvége van meg hogy miatta vagyok szabadsagon? Ez kb napi 4 órát jelent mért amig odaér visszaér ott van eddz tusol.

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Kommunikáció problémátok van, beszéljetek,kinek, mi a programja, egyeztettek és beszéltek!

Nekem sem tetszene, de nagyon fontos lehet neki, naponta menni...

2013. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális mindennap eljárni.
2013. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja ki akarja használni a bérletét. Ki tudja legközelebb is lesz e ilyen akció meg hogy sokat eszik kis falank de le kell dolgoznia és nekem akar tetszeni ezt mondja nem akarom korlatozni de szarul esik ha megparancsolnam hogy ne menjen nem menne de ez nem ugyanaz
2013. márc. 10. 12:55
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Napi 4 órát simán ki lehet bírni egymás nélkül. Féltékeny vagy, vagy mi van?
2013. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Kérdés, hogy kell-e ez a munkájához?

Pl modell, közszereplö, énekes, vagy bármi más amihez kell hogy jól nézzen ki. Mert ha igen akkor ez a munkája egy része, hogy minden nap fitneseljen.


Ha nem és föleg nem is dolgozik akkor bizony elvárható, hogy ne járjon minden nap.

2013. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem mész vele edzeni? :)
2013. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

4 órát ki lehet bírni egymás nélkül, de ha azért vettem ki szabit, hogy együtt legyek a párommal én sem örülnék neki, ha elmenne.

Szerintem menj el Vele, Te nem élveznéd? Egy-két óra akár Neked is beleférhet, látja, hogy érdekel, amit csinál stb. Cserébe pedig megkérhetnéd, hogy hagyjon ki egy napot, mert szeretnél egy közös programot. Azt meg addig találd ki, hogy mi legyen.

2013. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne ha megmondanád neki, hogy azért vettél ki szabadságot, hogy vele legyél?
2013. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tudja hogy miatta vettem ki. Söt ö mondta hogy vgyek ki szabit.

Nem volt arrol szo hogy menjek en is eddzeni de nem is érdekel ő sem akarná és cuccom sincs nem az én világom nem vagyok féltékeny tudom hogy engem szeret mert mikor itthon van log rajtam jo értekemben és mindig akar d....i

Nem dolgozik itthon van soha nem is dolgozott nem kell a munkájához nekem akar tetszeni. Meg nem akarja hogy ne használja ki a bérletét ha már korlátlanul lehet vele járni. Ahogy ő mondja, pénzbe került ki kell használni

2013. márc. 10. 13:25
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha meg elhízna akkor azért jönnél ide kérdést feltenni: Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy felszedett jó pár kilót?

Vegyél neki torna DVD-ket és ha lejár a bérlet, hátha lesz kedve otthon tornázni. Tervezz kirándulást, bérlet után az is nagyon jó, sétáljatok a környéken, járjatok uszodába, nem feltétlen a sok ugrabugra a kondiban tartás titka, és akkor két legyet ütsz egy csapásra: szép feleséget és több időt együtt!

2013. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!