Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zala megyében olcsó wellness...

Zala megyében olcsó wellness hétvége?

Figyelt kérdés
Szüleimet szeretném elküldeni anyukám névnapja alkalmából egy wellness hétvégére. Zala megyében hol, és mennyiért van erre lehetőség? Előre is Köszi!:)

2013. febr. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Zalában talán Lenti, Héviz, Kehida és Zalakaros ami szóba jön, a szallas.hu -n tudsz árakat nézni, szerintem kb. 80000/fő/éjtől indul a kinálat szállodában.
2013. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg Lentin a Gosztola Gyöngye? Közelben kisvasút, egyéb kirándulási lehetőségek. A mostani Itthon-otthonban van Lentiről cikk.


[link]

2013. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress kuponos oldalakat, én elég sok wellness hétvégéhez látok kupont ezeken az oldalakon. Azért figyeltem fel rá, mert ez tőlem nagyon messze van, és a legtöbb azon a környéken van. A qponverzum egy jó oldal, az összes többi kuponos oldal ajánlatait gyűjti össze. Ki tudod választani a kategóriát (gondolom utazás vagy wellness kategória van megadva), ott pedig ár szerint tudod rendezni őket. Így meg tudod azokat nézni, amik még beleférnek a keretbe, és kiválogathatod a Zala megyeieket.
2013. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépén köszönöm!:)
2013. febr. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!