Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy kicsit összekaptam...

Tegnap egy kicsit összekaptam a vőlegényemmel és azzal büntetett, hogy nem jött át szándékosan még 5 percre sem nőnap alkalmából. Szerinted?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 21:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló voltam, aki egy szót írt válaszul.


A lapátot azért írtam, amit más utána később nagyon okosan ki is fejtette (tehát volt, aki egy szóból is megértett mindent): aki ilyen szinte gyerekes, hisztis, mint a kérdező és a vőlegénye, annak nem szabad összeházasodni! Azok éljék ki magukat, bulizzanak, szórakozzannk, de ne rohanjanak házasságba és főleg ne tegyenek tönkre emberéleteket (gyerek) azzal, hogy 3 év múlva jut ezsükbe, hogy mégsem jó a kapcsolat és mégis csak "élni" szeretnének.


Tökmindegy, hogy nőnap vagy sem, mert nem az a lényeg, hanem a piti ÜRÜGYEKEN való összekapás MÖGÖTTI valós érzelmek és indulatok.


Anyám és apám ilyen emberek voltak; a pokoli házasságuk minden tányér- és kanálcsörrenése rajtam és az öcsémen landolt. Én nem akarom, hogy mások is ennyit szenvedjenek, mint mi.

2013. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

egy hasonló kérdésénél vki ezt linkelte be:

[link]

szerintem mindent elmond

2013. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
itt a kép a szöveghez: [link]
2013. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

"Egyenjogúság, ugye, kedves feministák?"


Nem ismered a feministákat, hisz akkor tudnád, hogy a feminizmusnak rengeteg ága van.


Én feministaként a nőnap eltörlése mellett vagyok. Inkább szeretném a hétköznapokat egyenjogúságban tölteni ahelyett, hogy egy nap kapok egy csokor virágot. Inkább azt választom, hogy ugyanazért a munkáért ugyanannyit keressek, ne szóljanak be, ne fogdossanak, ne nézzenek hülyének, hanem megkapjam az a tiszteletet és komolyságot, amit egy férfi alanyi jogon megkap.

2013. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és szerintem a kérdező kihasználta volna a nőnapot és kicsikart volna egy bocsánatkérést, akár ő volt a hibás, akár nem.
2013. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na kibékültetek má'?
2013. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Azóta szakítottunk. Rá pár évire. Hála az égnek... felnőtt létére megmaradt a gyerekes viselkedése. Igazatok volt! Csak én voltam a hülye, aki felvette a szemellenzőt.
2018. máj. 23. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!