Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egy kicsit összekaptam...

Tegnap egy kicsit összekaptam a vőlegényemmel és azzal büntetett, hogy nem jött át szándékosan még 5 percre sem nőnap alkalmából. Szerinted?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 21:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Annyi köze van, hogy nőnapkor elvárok annyi "extra figyelmességet", hogy köszöntsön meg, legalább egy szó, egy telefon erejéig, amire a kérdező párja képtelen volt!
2013. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Mert össze voltak veszve. A nőnap nem jár automatikus béküléssel.
2013. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%

Értelmes párok meg nincsenek napokig "nem beszélek veled mert én most akkor haragszom rád" állapotban, vagy ha igen, akkor ez nem egy kis összekapás, hanem egy komoly vita.


Persze lehet, hogy két 16 éves tinédzserről van szó, nem derül ki a kérdésből, na ott még mondjuk belefér ez az óvodás, kicsinyes sértődés. Felnőtt, értelmes embereknél nem.

2013. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Én nem ünneplem a nőnapot, mondvacsinált ünnep. A párom pedig külföldön volt, és nem köszöntött fel. El kéne válnom :D
2013. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Chello ***** válasza:
96%
Eddig ott tartunk, hogy "TE" azt állítod, hogy ezért nem jött át.
2013. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

nem csak én állítom ezt, ő vallotta be. jah, és azt is hozzátette, hogy lett volna ideje rám.

az összekapás egyébként egy hülye kis félreértés volt. sms-ben zajlott...:/

a korunkat pontosan nem adok meg, csak annyit, hogy 20-on felüliek vagyunk.

2013. márc. 10. 00:20
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

Hát elég gyerekesek vagytok mindketten.

Egyébként olyan jó, hogy a nők elvárnak több figyelmet:

- születésnapkor,

- névnapkor,

- Valentin-napkor,

- nőnapkor,

- karácsonykor,

- menstruáció idején,

- húsvétkor stb.


De ez részletkérdés, igazából a lényeg az, hogy a nőnap baromság. Hülyeség. Mondvacsinált ünnep, mint a Valentin-nap. Ha lesz férfinap, lesz nőnap is. Egyenjogúság, ugye, kedves feministák?

2013. márc. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Sms-ben vesztetek össze? És a való életben jár érte a bünti?Anyám!! Szerintem ez eléggé gyerekes, sokáig maradjatok még menyasszony-vőlegény státuszban, ha semmiségeken is összekaptok. (házasságból nehezebb szétcuccolni)
2013. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

a vőlegényed, akivel nem élsz együtt, gyerekes módszerekkel büntet egy kis összezördülés miatt. na, ez szép, nagyon szép. ugye nem idén lesz az esküvő?


amúgy vastagon teszek a nőnapra, mi nem "ünnepeltük", mert nem is várom el. azt viszont elvárom a páromtól, hogy huszonéves, dolgozó ember létére felnőttként viselkedjen. szokott neki menni :)

2013. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

Akárki, akármit ír, együtt élés nélkül házasodni marha nagy felelőtlenség.

Azt meg nem hiszem el, hogy elmúltatok 20 évesek, mert akkor lenne egy kis gógyi. VAGY ez az első kapcsolatotok és fogalmatok sincsen hogyan kellene viselkedni. Házasságot meg közös életet ne tervezzetek, katasztrófa lenne. Ez minden csak nem felnőtt-kapcsolat. Felejtős.


24N

2013. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!