Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek, párotok is van...

A ti férjetek, párotok is van úgy hogy napokig nem szól hozzátok? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
A férjem eléggé magába zárkózó...Sok szór felkapja a vizet piti dolgokon...Ilyenkor napokig nem szol hozzám..Nem tudom,hogy mit csináljak,hogy jobb legyen..Valaki adna tippeket?
2013. márc. 7. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen sajnos az én férjem ilyen,igaz ritkán sértődik meg,de akkor nagyon :( Napokig nem szól hozzám,csak ha muszáj,sőt volt már hogy több mint 1 hétig,nem beszéltünk.

Nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni,én már probáltam mindent.Ha megbántom bocsánatot kérek,ha ennek ellenére nem beszél velem,akkor én se vele,nem találtam jobb megoldást.

Amúgy nagyon szeretjük egymást,és máskor imádnivaló.

2013. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom is ilyen volt. Két hete szakítottunk, többek között emiatt is, mert nem tudtuk normálisan megbeszélni a dolgainkat. Ő elmondása szerint a volt feleségétől tanulta ezt. Remélem nem szereztem maradandó károsodásokat, mert nem szeretném a következő kapcsolatomba én is tovább vinni ezt. Én magam soha nem voltam ilyen, de a volt párom mellett igen rászoktam, hogy ha ő nem szól én sem. Nem jó dolog. Nem tudom mit lehetne tenni, nálunk más bajok is voltak, nem illettünk túl jól össze.
2013. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem anyám ilyen típus. Képes három napig karba tett kezekkel a fotelben ülni és nem szólni senkihez, ha valami baja van. Én sose tudtam megérteni ezeket az embereket. nekik az miért jó, ha magukat emésztik?
2013. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az én párom is képes egy hétig is,hogy nem beszél velem..Nem tudom ez mire jó,ha meg kérdezem mi baja akkor durván mondja,hogy semmi.Van egy 2 éves kisfiún és van úgy hogy ahhoz sem szól..Azóta van ez így mióta elkészült a ház és be költöztünk.Előtte is volt ilyen de aludtunk rá azt ennyi.De most valahogy más.Sokszor azon vagyok,hogy elköltözök.Ennek így semmi értelme.
2013. márc. 12. 16:03
 15/15 anonim ***** válasza:

A ferjem is ezt az orult coopingot hozta elozo kapcsolatabol.

Sulyos terroral kellett megbeszelesre birnom terror olvasd csiklandozas addig amig nem beszel,eldugtam a kavet csak akkor kapta meg ha leult beszelgetni stb

Egyertelmuleg ki kell fejezned te ezt nem turod ez nem megoldas a gondokra ez csak a kapcsolatot rombolja belulrol Ilyen parok hidegednek el egymastol mert el is felejtik miert vannak haragba.

A kapcsolat nem barkoba aki valamit akar nyissa ki a szajat arra van. Durcit nem jatszunk max az oviban.

2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!