Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek, párotok is van...

A ti férjetek, párotok is van úgy hogy napokig nem szól hozzátok? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
A férjem eléggé magába zárkózó...Sok szór felkapja a vizet piti dolgokon...Ilyenkor napokig nem szol hozzám..Nem tudom,hogy mit csináljak,hogy jobb legyen..Valaki adna tippeket?
2013. márc. 7. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Szüleim hasonlóképp vannak, ha kommunikálnak, az csak vita lehet, normális beszélgetés nem.


Én nem bírnék ilyen látszat-kapcsolatban élni. Elképzelhetetlen lenne, hogy a párommal mi így éljünk egymás mellett...

2013. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ilyen,még 1 nap se,nem birnám elviselni.

Ha probléma van,megbeszéljük mindig.

Másképp nem megy.


De volt ilyen pasim,képes volt napokig kerülni ha baja volt,nem volt hajlandó beszélgetni,csodálkozott amikor megszabadultam tőle.


Egy kapcsolat nem működik úgy a nem beszélgetünk mindenről.

2013. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Az én férjem is ezt csinálta kezdetben, volt olyan, hogy 2 hétig nem szólt hozzám egy szót se! De sokat javult azóta, mostanában már csak max.fél napig tart a némasága. Az segített, hogy ilyenkor elkezdtem veszekedni vele, és nem bírta ki, hogy ne szóljon vissza valamit. Kiveszekedtük magunkat, aztán minden ment normálisan tovább.
2013. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Van úgy, hogy nincs beszédes kedvében. :) Ilyenkor békén hagyom, mert töri az agyát valamin, vagy munkahelyi gondok aggasztják. Ebbe úgy sem tudok beleszólni és nem is akarok. Ha akarja, úgyis elmeséli!


Ekkor jön elő az a verzió, hogy elmegyek kávézni barátnőkkel, bevásárolok, könyvet olvasok, elmegyek anyumhoz... Így mindenki nyugodtan teheti a dolgát, egymás zavarása nélkül! :)

2013. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem a férjem, Én szoktam így tenni, ha megbánt, beszól, vagy direkt kötözködik. Nem napokig, csak néhány órát nem szólok hozzá, mert ha olyankor szólnék, abból hatalmas sértődés lenne, inkább hagyom, had mondja a magáét, majd pár órát nem szólok hozzá. Ha lenyugodott Ő is, Én is, akkor megbeszéljük.
2013. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen, de nem neked kéne utána menni, pitizni, engesztelni, ha egyszer ő döntött úgy, hogy nem szól hozzád, ahelyett, hogy megbeszélné veled, ha valami nem tetszett neki. Ne te akard kezdeményezni a beszélgetést.

De nem is értem tényleg, ilyenkor hogy zajlik a mindennapi életetek? Hiszen muszáj egymáshoz szólni, pl. tévénézés közben. Hogy átkapcsolhatok-e, stb. Vagy miközben leültök vacsorázni. Vagy teljesen külön esztek ilyenkor? Nem tudom, ki főz nálatok, ugye általában a nők, tehát ha nálatok is így van, akkor én az ilyen időszakaiban, mikor nem hajlandó megszólalni, biztos, hogy nem főznék neki, csak magamnak.

2013. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen, mert annyira nyugodt és magába zárkózó, hogy nem igazán tudja " felkapni a vizet". Viszont az alap kérdésre válaszolva, mert olyan bizony van h tulajdonképpen nem szól hozzám 1-2 napig..

a természetéből fakadóan, én nem mindig tűröm jól, de beszélek én helyette, arra azért 2 szóval reagál...de önmagától nem szólalna meg azon kívül, hogy kérek-e én is teát...



Én sem tudnám mit tegyek, az biztos, hogy nem könyörögnék, nem alázkodnék meg, szerintem az baj, ha a problémákat nem tudjátok megbeszélni, mert önmaguktól nem oldódnak meg


mennyi ideje vagytok egy pár? együtt éltek?

szerintem ha már jó ideje, akkor tudhatná a párod, hogy mi az amire fel kellene kapnia veled szemben, és mi az amire nem....

2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak voltak ilyen próbálkozásai. Hogy ő "büntet" engem ezzel, mert pl. nem húztam el a függönyt, és őt ez zavarja.

Én meg erre közöltem vele, hogy ez érzelmi zsarolás,ráadásul a csúnyábbik fajtából, úgyhogy legyen szíves abbahagyni, mert nem akarok egy zsarolóval élni.

Nem is kellett túl sok idő, és leszokott róla.

2013. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

direkt nem szól? Hát próbáld meg, hogy nem veszed a szívedre, vagy legalábbis mutasd, hogy nem érdekel, akkor abbahagyja.


Enyém eleve nem beszél sokat, fel sem tűnne neki, ha én mérgemben nem szólnék hozzá :D

2013. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor te is se szó, se beszéd, kezd el készülődni, és menj el valahova. Csinálj magadnak egy jó kis programot, mozi, barátnőzés, ilyesmi. Ne ülj otthon őt bámulva, azon agyalva, hogy mikor szólal meg végre. Majd ha hazaértél, még mindig ne szólj hozzá, ellenben egy másik barátnődet hívd fel, telefonon, szkájpon, vagy anyukádat, és a füle hallatára számolj be neki, hogy milyen jól érezted magad.
2013. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!