Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok hobbiját?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már egy kis ideje.

Én úgy gondolom,hogy nagyon sok időt szentel rá,hétvégén szinte sosincs itthon..Mivel megy a haverjaival vadászni..

Ha meg nem vadászni akkor horgászni járnak..Amikor megismertem már akkor is ennyire szerelmes volt a természetbe,zöld illetve barna ruhákba járkál...Most nem rég csináltatott egyénileg pulóvert amire egy szarvasbikát varratott...

Igazából jó vele de sokszor azt érzem,hogy csak egy második vagyok....

Nagyon jó humorú,nagyon jó ember, nagyon jó társ...

Bennem van a hiba? Ennyire önző lennék? Napközben dolgozik,este vagyunk együtt...A hétvége lenne az amikor egy teljes napunk lenne..De ez ritka alkalmak egyike mikor itthon is van...

Üresek a hétvégéim nélküle...Mindig úgy várom,hogy haza jöjjön...Horgászni el megyek vele néha,de vadászatra lelkileg nem tudok felkészülni...

19/N és ő 20/F


2013. márc. 1. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez túl sok idö külön. Nekem az lenne....
2013. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted így fogadod el. A párom meg a munkájába van belepistulva- kutató. Kiváló szakember, de ezért cserébe sokszor van külföldön konferencián, tanulni/ tanítani, kutatni. És nem csupán hétvégékre, hanem sokszor hetekre, vagy egy-két hónapra is. Marhára nehéz, de kibírható, tolerancia kérdése. Gondolj arra, h. legalább nem fogtok egymásra unni :)
2013. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy hiányzik és neked kevés ennyi idő kettesben. Persze azt is tedd hozzá, hogy ettől még nem tiltod el a haverjától meg a vadászattól, de kicsit legyen többet veled.
2013. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze nem tilthatom el tőle,ez az élete része.

Szívvel lélekkel csinálja.

A haverja is jó fej,szóval jól meg vannak...Holnap csak azért nem megy el, mert disznóvágás lesz..Ő lesz majd a böllér...:)

Köszönöm a válaszokat,majd beszélek vele lefekvés előtt,hogy szeretném ha kicsit visszább venne a lendületből. Persze,nem úgy,hogy ha nem akarja...Nem akarom azt se,hogy befolyásoljam vagy zsaroljam...

2013. márc. 1. 21:29
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hobbival van a baj, hanem a fontossági sorrenddel. Biztos meg lehetne úgy is oldani, hogy rád is maradjon idő, ez csak akarat kérdése. Persze nem ártana, ha mondanád is neki, hogy szükséged van több időre... sokan ott szúrják el, hogy nem mondják ki, hogy mi bajuk van, hanem arra várnak, hogy majd a párjuk magától rájön. Na, akkor fog eldőlni, hogy hozzád való-e a srác. Ha megérti és nem torkol le, akkor hosszú távon is működhet a dolog. Sok sikert:)
2013. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond a hobbival, de ha figyelmes lenne észrevenné hogy néha veled is kéne lennie hétvégén. Fura. Beszélgessetek el róla komolyabban, mert ez tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

Szerencsére az én páromnak nincs ilyesmi hobbija.

2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is keress magadnak valami hobbit,amivel lefoglalhatod magad,amikor a párod vadászik. Továbbá én még azt csinálnám,hogy megkérném,hogy azért 2hetente 1 teljes napot szenteljen nekem,minden másik hétvégén békén hagynám,főleg mivel így szerettem meg. Azért egy kapcsolatban kellenek közös programok is,amit mindketten élveznek,nem csak kényszerből elmegy rá a másik,hogy egyáltalán lássa hétvégén...
2013. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azzal is baj van, hogy neked üresek a hétvégéid nélküle. Találj magadnak valami elfoglaltságot.
2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tetro ***** válasza:
100%
Mi együtt legozunk.
2013. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

2-es, hiába mondod, hogy ha szereti, akkor fogadja el így....gyakorlatilag nincsenek is együtt, csak arra jó neki, hogy legyen ki mosson rá, meg este legyen akit megd...on.

Az is más, ha valaki munka miatt kénytelen távol lenni, de ebben az esetben nem erről van szó.

Ez egy 20 éves gyerek, aki minden hétvégén a haverjaival szórakozik. Kérdezném, hol kap szerepet az életében a kérdező?

Kérdező, olyan fiatal vagy, miért kötöd le magad, ezzel fog eltelni a fiatalságod, hogy rá vársz...

Nem a hobbival van baj, hanem annak a mennyiségével, és azzal,ha az már a párkapcsolat rovására megy!

2013. márc. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!