Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok hobbiját?

Figyelt kérdés

Együtt élünk már egy kis ideje.

Én úgy gondolom,hogy nagyon sok időt szentel rá,hétvégén szinte sosincs itthon..Mivel megy a haverjaival vadászni..

Ha meg nem vadászni akkor horgászni járnak..Amikor megismertem már akkor is ennyire szerelmes volt a természetbe,zöld illetve barna ruhákba járkál...Most nem rég csináltatott egyénileg pulóvert amire egy szarvasbikát varratott...

Igazából jó vele de sokszor azt érzem,hogy csak egy második vagyok....

Nagyon jó humorú,nagyon jó ember, nagyon jó társ...

Bennem van a hiba? Ennyire önző lennék? Napközben dolgozik,este vagyunk együtt...A hétvége lenne az amikor egy teljes napunk lenne..De ez ritka alkalmak egyike mikor itthon is van...

Üresek a hétvégéim nélküle...Mindig úgy várom,hogy haza jöjjön...Horgászni el megyek vele néha,de vadászatra lelkileg nem tudok felkészülni...

19/N és ő 20/F


2013. márc. 1. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Menj el vele te is horgászni ,vadászni lehet ,hogy még élvezni is fogod ...

Nekem szerencsém van mert úgy nöttem fel ,hogy 1 horgász családba születtem . el se tudtam volna képzelni,hogy olyan valaki legyen a párom aki nem szerti legalább a halat . Aztán kiderült ,hogy a most már férjem is igy nőtt fel : Ez közös hobbink : De ha nem szertnél vele menni akkor pedig fogd fel azt időt úgy hogy most teszem azt magaddal foglalkozol ,vagy a hobbiddal ,vagy barátnőzöl . Azért mert valakivel együtt élek attól még mindenkinek szüksége van kevés magával töltött időre : nálunk anyúkám az egyetlen aki nem rajong a horgászásért ,ő színház mozi ,kultur programmok . Apu meg ezekért nem rajong persze van amikor elmennek moziba horgászni együtt . 37 éve vannak együtt ,de még soha nem hallottam ,hogy most te miért ,mész ,vagy miért költesz erre . Én sem megyek minden alkalommal a férjemmel söt nekik csak fiuknak minden nyáron van 4 nap amikor 10 elmennek pecálni ..mi csajok ilyenkor meg magunknak szervezünk jó dolgokat : 4 nap után ha haza jön a férjem nyugodt ,kikapcsolodott és ez nem csak neki nekem is jó.


36 /N

2013. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy nem törődik velem,ne értsétek félre.

Csak amikor együtt tudnánk lenni,akkor nem tudunk.

Most reggel együtt keltünk,mert disznót vágni.Mondta is,hogy menjek vele.Elmentem vele,egy távoli rokonjának kellett egy kis segítség.

És az se igaz szerintem,hogy csak azért kellenék neki.Hétköznaponként én jóval később megyek dolgozni mint ő,és ő itthon van már este 5-kor én meg így érthető módon este 7 fele...

Mindig csinál vacsorát,rendet rak...

Együtt fürdik velem,azt nézi a tévében amit én szeretnék..

Szóval,a bajom csak az,hogy ez csak esténként van így..

Ma pl: nem megy,ennek örülök is..:) Megyünk a mamához ebédelni...úgy volt,hogy este szólok neki erről,de végül elmaradt.

Tudom,hogy szeret engem és én is,és azt is tudom,hogy túl nagyot kérek tőle...

De hátha megérti.

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 2. 09:15
 13/19 anonim ***** válasza:
Te is keress valami hobbit és járj egy hétvégén :)
2013. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Neked mi a hobbid?

Szerintem az lehet a baj, hogy a te életed üresebb, mint az övé. Próbáld meg valamivel kitölteni ezt az űrt.

Emellett próbálj meg az övébe bekapcsolódni. Azért a vadászat nem olyan vészes, végül is egy teljesen természetes dologról beszélünk.


A páromnak is van egy komolyabb hobbija, én igyekszem beletanulni. Ahogy ő is az enyémbe. De gyakran van úgy, hogy mindketten külön-külön foglalkozunk a sajátunkkal, az is teljesen jó.

2013. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
enyém meg repülőgép-modellezik és dettó ugyanez...egy teljes napunk nincs együtt. nem jó ez így...
2013. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia. ket pici lanyom van .az idosebb egy es fel eves...a parom reggel 5 tol este 5ig dolgozik .utanna fel hattol spertol...este jon haza, nemminden nap hetente ket-harom -negy alkalommal ,mikor hogy... hetvegen szinten csak delelott van itthon ,mert vagy dolgozik ,ami ertheto vagy meccse van ...hat oszinten egyre nehezebben viselem ,mert semmi segitsegem es neha jol jonne legalabb egy ora mikor enis eltudok menni valahova a gyerekek nelkul...en remelem ez meg a kozeljovobe valtozni fog ,mert en igy nembirom sokaig....

hogy hogy kezelem ? hat elmondom neki h mennyire rossz ez igy nekem ,en vele akarok lenni, egy kicsit segithetne nekem amig konnyebb nem lessz a ket gyerekkel. itt ott hiszti,veszekedes,siras..nehez....

2013. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bizony benned a hiba. Amikor megismerted, akkor is megvolt a hobbija, ugye? Elfogadtad (elvileg) úgy, hogy a szabadideje egy jó részét nem veled tölti, igaz? Nos, ha ez így van, akkor nem szabad panaszkodni és nem szabad magadhoz láncolni egy olyan embert, aki ennyire szereti a zöldet és a szabadságot.


Javaslom, hogy te is keress magadnak hobbit, barátnőket, és nyugodtan menj el otthonról. Van színház, van mozi, van kötés, horgolás, mandalafestés, táncház meg mindenféle egyéb. Megtalálhatod azt, ami hozzád illik és amit szeretsz csinálni.


Ha a pasid megjegyzéseket tesz arra, hogy nem vagy otthon, hogy nincs meleg étel stb., akkor meg kell neki mondani, hogy te nem rabszolga vagy, sem cselédlány, aki hazavárja az urát, hanem a TÁRSA. Tehát ha neki joga van csatangolni, van hobbija, akkor neked is lehet.

2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"Holnap csak azért nem megy el, mert disznóvágás lesz..Ő lesz majd a böllér...:) "


LAPÁTRA VELE!!!! Jobb előbb, mint később. ;(

2013. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám így 20 év házasság után néha már örül, mikor apu egész hétvégén kint van horgászni, legalább így jut idő magára :)

amúgy tényleg a fontossági sorrend itt a bökkenő.

2013. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!