Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg érdemes lenne már...

Tényleg érdemes lenne már abbahagyni ezt a szenvedést?

Figyelt kérdés

Hol van az a határ, amikor ki kell mondani, hogy állj és nincs tovább?

Párommal az egyetemen ismerkedtünk meg, még 3 évvel ezelőtt. Mondhatni szerelem volt első látásra. Kívülről belülről imádtam, de a kezdetek óta volt olyan tulajdonsága, amit képtelen voltam elviselni. (Pl. hazudozás) Kihozta belőlem is ez a házisárkányt, én is elviselhetetlenné váltam, aztán volt a kapcsolatunknak egy mélypontja, amikor nagyon nagyon sok minden megváltozott. Azt hittem ez már így marad.

Az utóbbi időben elkezdődött ismét minden előről. Mindenben hazudozni kell, egy cseppet sem tekintettel lenni rám. Nem támogat a tanulmányaimban, lestréberez, szét oltja a fejemet, hogyha nem tanulnék annyit, többet lehetnék vele. Mindeközben ő tojik a sulira és az alkoholnak és buliknak él csak ismét. (Persze nekem azt hazudja, hogy nem bulizik, suliba jár, de mindig lebukik)


Elegem van már, belefáradtam. Ha szeret miért okoz folyamatosan fájdalmat? Meddig kéne tűrnöm és hol az a pont, amikor már fel kell adni?



2013. márc. 4. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hogy hol az a pont, amikor fel kell adni?

Tegnap.....

2013. márc. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem fog változni, sajnos.

Ez egy személyiségvonás. Vannak olyanok, akik mániákus hazudozók. Volt párom is ilyen volt. A miértet nem tudom, de a végén eljutottunk oda, hogy ha ismerőssel találkoztam, egy szót sem mertem szólni neki, olyanról pl. amit párom mesélt róla, mert féltem, hogy nem igaz. Pl: mesélte nekem, hogy xy-nal találkozott, új munkahelye van. Aztán ha találkoztam xy-nal, rákérdeztem. kiderült, hogy nem is találkoztak, sőt új munkahelye sincs. Van az értelmes hazugság. Amikor menti magát valami alól, akkor annak legalább van értelme. És van az a hazugság, aminek értelme sincs. pl az ilyen. Ha a párod az utóbbiba tartozik, akkor egyet tudok tanácsolni: hagyd ott mindenképp, amíg nem késő. Lehetetlen egy ilyen emberrel élni.

2013. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem most jött el ez a pont. Mielőbb keress egy jobb embert.
2013. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Eljott szerintem is, mar regen az a pont, de elkellett jutni oda, hogy felismerd.


Amugy egy kapcsolat vege nalam az, amikor mar nem epito, hanem lehuzo. Amikor mar turni kell, amikor mar tobb a fajdalom, mint a boldogsag. Ez mar regen eljott. Tettetek probat, hogy megvaltozzon, nem tudott, neked meg igy nem felel meg, lepj minnel hamarabb, kevesbb serules erjen ezentul..


Sok erot....

2013. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

én nagyon sürgősen elválnék tőle, a hazudozás nem fog nála soha megváltozni, ha ilyen a személyisége akkor ez sem fog megváltozni soha

Javaslat: hagyd ott, hagyd el, válj el, ha nem akarod, hogy az egész hátralevő életed így menjen le


tapasztalatból beszélek

2013. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!