Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor érdemes abbahagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes abbahagyni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Két napja kezdtem el újra szedni, a hét napos szünet után a tablettát! De úgy döntöttem, hogy abba szeretném hagyni! Mindenképpen végig kell szednem az egész levelet?
2012. jan. 30. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2p mulva
2012. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Daisyke válasza:
Hát, ez elég nőies dolog, és úgy látom, hogy nem csak hasznos válaszok érkeznek, de én megpróbálok segíteni neked ... szerintem nem árt ha végig szeded a levelet, és aztán elmész egy orvoshoz és konzultálsz vele, mert az egyik barátnőm abbahagyta, és az egész hormonháztartása felborult ... feltétlen fordulj orvoshoz ... :)
2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem két napja, hanem csak egy! Szóval csak egy tablettát vettem be!
2012. jan. 30. 19:26
 4/7 Daisyke válasza:
nem baj, ne állj le csak az orvos után, mert szegény bnőm nagyon ki volt utána ...
2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet szedtél be, akkor abbahagyhatod. Ha többet, akkor várd meg a levél végét.
2012. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsey00 válasza:
csak egy jo tanacs:ha ugy dontesz tablettat szedsz hosszabb tavon gondolkodj mert ha 1 honapig szeded szunet megint egy honapig az nem jo a hormonhaztartasodnak. a tabletta hosszu tavu fogamzasgatlo modszer
2012. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát persze, én elhiszem, de nem akarok hosszú távon kínlódni a mellékhatásaitól. Inkább nem is sorolom, hogy mi minden bajom volt tőle! És ahhoz sincs humorom, hogy egy másikat kezdjek el szedni, és újra arra várni, hogy na vajon annak milyen mellékhatásai lesznek! Azt hiszem inkább maradok a guminál!
2012. febr. 1. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!