Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen emberrel aki hárít?

Figyelt kérdés
Ha azt monod neki "én mindig melletted álltam" erre ő visszavág h "nem kértem hogy mellettem állj, ez a te döntésed!" és ezt egy veszekedés kapcsán nos?
2013. márc. 3. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A veszekedés közben elhangzottakat nem kell nagyon komolyan venni. Próbáljatok nyugodtan beszélni.
2013. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez parkapcsolat, akkor szerintem ti mar nagyon tavol vagytok egymastol.

Szoval vagy probaljatok megoldani, higgadtan megbeszelni, vagy elengedni.

2013. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan dühödt veszekedés, csak valamiben megbánt, erre ezt kapom, hogy ez nem az "ő ügye", mert az én döntésem volt mellette lenni.
2013. márc. 3. 19:12
 4/6 Argloss ***** válasza:

Az ő döntése pedig az, hogy téged tárgynak tekint aki értéktelen, belerúghat és kedve szerint használhat, mert a te ügyed, hogy ezt megengeded neki? Ez egy egészen szeretni való gondolkodásmód nem mondom...

Lehet, hogy beszélgetnetek kellene a köztetek lévő érzésekről és továbblépni ha ennyire eltérő az értékrendetek.

2013. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én biztosan nem akarnék magam mellett tudni egy ilyen embert, semmilyen minőségben
2013. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, az hogy ne vedd komolyan a veszekedés hevében kimondottakat. Szerintem pont az ellenkezőjét kell tenni: komolyan venni: ugyanis ilyenkor az ember nem tudja annyira önmagát kontrollálni, és ami a szívén az a száján effektus...meg tudod: a válásoknál (veszekedéseknél) mutatkozik meg az ember igazi énje...


Hány éves vagy?

Én a helyedben keresnék mást! Most gondolj bele, mi lesz később, mikor lesz gyerek? Menj el te a bölcsibe a gyerekért, mert Te akartál gyereket?


Azt tanácsolnám neked, hogy ha beteg lesz a pasi vagy valamilyen problémája, ne foglalkozz vele... viszont elgondolkodtató, hogy ha tényleg lesz valami gondod akkor ő hogy fog rá reagálni?


Amúgy érdekes nevelésben részesülhetett...

2013. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!