Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Monaco, eljegyzés, párkapcsola...

Monaco, eljegyzés, párkapcsolat vagy karrier?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy úgy belezúgtam egy monacói férfiba másfél éve, mint vak a gödörbe. Ő 32, üzletember, kiváló egzisztenciával, semmi "priusszal" (értsd: nincs hülye anyós, hülye ex, gyerek, stb.).

Aztán vagyok én, 25, relatív friss diplomás, aki mehetne a Pirellihez, annak is a versenyzésért felelős részlegéhez (F1-es téma) a diplomájával.

A párom - szerintem érthető módon - másfél év csoda után happily ever aftert akar, házasság, gyerek, szép ház, stb, nem díjazná, ha évente 2x találkoznánk, és nekem sem lenne könnyű, így választanom kellene. Szerintetek?


2013. márc. 3. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
+1 karrier
2013. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, de Monacoban a végzettségednek megfelelő munkát nem tudsz szerezni? Mármint olyat, ami hasonló kategóriájú, mint ez.
2013. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
és ezalatt a másfél év alatt mennyit találkoztatok?
2013. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól átgondolja az ember akkor a karriert próbálnám meg első körben.De ezzel együtt szerintem a barátodat is megtarthatod,és 2-3 év múlva lehet hogy a család is összejön,és akkor még választanod sem kell ha így nézzük. Sztem így ideális lenne.
2013. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam azon, hogy esetleg nem mehetnék-e a Pirelli székhelyéhez dolgozni. Biztos van az a pénz, amiért megoldható lenne, és a párom valószínű ki is fizetné, csak nem tudom, hogy azt az elveim elbírnák-e.


A másfél év alatt vagy kéthetente egy hétvégét csak kettesben voltunk, vagy havonta egy hetet. (Tehát tudok már olyan dolgokat is róla, hogy nem szereti, ha a szekrényben össze vannak párosítva a zoknijai... :D)

2013. márc. 3. 15:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Mért nem vártok még egy kicsit? Vagy Monacoban ugyanezt nem csinálhatnád? Végül is akkor Monacoban meglenne a munka, a párkapcsolat, eljegyzés is.
2013. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Karrier - anyagi bizonságod megteremtése. Bármikor fordulhat nehezebbre az életed, és ha szeret a fickó, megvár.

Plusz kiderülhet, hogy nem olyan rózsaszín a helyzet, mint amilyennek látszik, és ha lépned kell, akkor jó, ha van miből fenntartanod magad.


Egy nőnek sosem szabad feladnia az álmait!

2013. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem karrier.De ezt nem nekünk el eldönteni.Hiába fogja itt 20 emberke a karriert írni,ha te a férfira vágysz,úgyis őt fogod választani,nem?Nézz mélyen a szívedbe lelkedbe hogy mire vágysz igazán!

De én mindenképp a karriert választanám!!

2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Karriert Monacóban,kettőt együtt simán kérdező.

Te megfogtad az isten lábát,kint is dolgozhat ebben csak ott nem 3kilóért pl,hanem 2 milláért minimum,fogsz tudni franciául,ezt csináld menj innen ebből a lepra országból itt semmi sincs csak pusztulat meg Orsósék. :O

2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hat kijottem. :-D


Es a munkat is sikerult megoldani. A Pirelli gyaraban dolgozom kethetente harom napot. :) De ez a parom mellett csak hab a tortan...

Kicsit ugy erzem magam, mintha valami drogbaro h.ulye felesege lennek, akinek az a legnagyobb gondja, hogy jobbra nezzen eloszor vagy balra. Monaco pedig alomszep, Monte-Carlo szerintem elvarazsol minden foldit!

2013. márc. 23. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!