Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Monaco, eljegyzés, párkapcsola...

Monaco, eljegyzés, párkapcsolat vagy karrier?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy úgy belezúgtam egy monacói férfiba másfél éve, mint vak a gödörbe. Ő 32, üzletember, kiváló egzisztenciával, semmi "priusszal" (értsd: nincs hülye anyós, hülye ex, gyerek, stb.).

Aztán vagyok én, 25, relatív friss diplomás, aki mehetne a Pirellihez, annak is a versenyzésért felelős részlegéhez (F1-es téma) a diplomájával.

A párom - szerintem érthető módon - másfél év csoda után happily ever aftert akar, házasság, gyerek, szép ház, stb, nem díjazná, ha évente 2x találkoznánk, és nekem sem lenne könnyű, így választanom kellene. Szerintetek?


2013. márc. 3. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A prioritást neked kell felállítanod.

Attól függ mire vágsz jobban. Boldog családra és esetleg nem álmaid munkájára. Vagy munkára, de olyannal, akibe nem vagy ennyire szerelmes, vagy épp egyedül.

2013. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Ha ez kerdes, akkor a pasi nem az igazi szamodra.
2013. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy amíg nem találkoztam vele, úgy gondoltam, hogy egy karrierista pi.csa vagyok...
2013. márc. 3. 14:40
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire jó minden, akkor én azonnal odamennék, idehaza csak vergődnél, kint Monacoba nagy jó minden, pénzetek lenne dögivel, lenne jó állásod, amit szerintem élveznél is, ha tudod a nyelvet, család, gyerek, szerintem ne gondolkozz sokat, menj csomagolni aztán hagyd itt ezt az országot a fenébe.

Figyelj én a helyedben kihasználnám ezt a ritka jó lehetőséget, főleg ha már így áll a helyzet.

Most nem írtad le ugyan mi van veled, de gondolom, se kutyád, se macskád, gyereked nincs, maximum a szüleid, barátok testvéreid, oké érthető hogy nehéz, de az életet ki kell használni, meg úgy is lesz lehetőséged hazajárni a szeretteidhez, meg hát van már internet mindenhol, mindenkinek, azon simán lehet tartani ingyen a kapcsolatot velük. Szerintem használd ki, ha nem is sikerülnek úgy a dolgok, legalább elmondhatod hogy volt ilyen életed is, és lesznek emlékeid, tapasztalataid, meg kitudja még hogy mi hogyan alakul. Főleg hogy adott minden, én már rég kint lennék.

2013. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Egy szavazat a karrierre!
2013. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Még egy szavazat a karrierre. Ilyet munkát csak álmodhatnak a friss diplomások.

A párod ha szeret, költözzön veled, utánad, ahová neked menned kell.

2013. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

És még egy: ezért a munkáért keményen dolgoztál éveken keresztül, a párodat meg másfél éve látod csak rózsaszín szemüvegen keresztül.

Úgy lenne tökéletes ha együtt élnétek és a munkádat is tudnád csinálni. Próbáld összehozni, de ne dobd el a legjobb lehetőségeidet :)

2013. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Közben pontozgatok felfele mindenkit...

Édesanyám az USAban, Apukám Ausztráliában, nővérem Barcelonában él, engem is csak az iskola kötött ide, de a munkával már utazgatnom kellene. Csak a barátaim vannak Magyarországon...

Monacóban nem lenne problémám a munkával, ha úgy kívánom, lehetek housewife is, akinek a legnagyobb gondja a vásárlás - bár én ezt nem szeretném.


Tulajdonképpen nem Mo. vs. Monaco a kérdés, hanem karrier vs. család.


Őrület! :(

2013. márc. 3. 14:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Karrier. Ilyen lehetőségeket elhalasztani alegnagyobb hiba.
2013. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A munka vándoréletmódot követel, és hidd el, kedves 6-os, hogy az milliószor nagyobb port kavarna, ha ő adná fel az egész céget, mint az, hogy én egy állást...
2013. márc. 3. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!