Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
anyukammal azon veszekszunk egyfolytaba hogy ballagasra milyen hajam legyen.Anya azt mondja legyen kontyba(amit UTALOK) en meg csak siman kiengedve es kiegyenesitve szeretnem(hosszu hajam van)Segitsetek!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 3. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ki volt engedve és ki volt vasalva. Nem szeretem a kontyot, mert öreges, meg csak a fejemet kerekíti. De elég nagy vagy már ahhoz, hogy ezt te döntsd el, hogy hogyan legyen. De nekem sem tetszenek az ilyen egész kontyok, már nem is divat.
2013. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem kontyom volt,az all jol...

Ugye ez nem volt kerdes... Ugysem kenyszerithet... Kerek perec megmondod, hogy nem erzed magad jol kontyban, csak nem akarja, hogy egesz nap feszengj..... Es hogy tobbet errol nem szeretnel beszelni, mert kontyba nem lesz mert nem engeded megtuzni. Legyen neki kontyba ha szeretne...

2013. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a te napod, és neked kellene ezt eldöntened. Kiengedve is lehet a hajad ballagáskor, barátnőmnek ki volt engedve, annyi hogy neki be volt göndörítve egy kicsit.
2013. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt,hogy ez nem az ő nagy napja...és te így szeretnéd,legyen szíves tartsa ezt tiszteletben a ballagás napján.(egyébként mindig illene)

Lányom is most ballag,de eszembe sem jutna beleszólni milyen haja legyen,úgy viseli ahogy neki tetszik.

2013. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon koszi a valaszokat!!!
2013. márc. 3. 14:28
 6/10 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy ez nem az o ballagasa hanem az enyem Es ha anyira tetszik neki akkor mert nem o csinalja maganak!!!

de nem halgatott ram =(

Segitsetek lecci!!!!!!!!

2013. márc. 3. 16:49
 7/10 anonim válasza:
figyi ez a te napod és ha anyukád ilyen ............ hogy mondjam háát szigorú akkor mond meg apukádnak boccs nem akarok belefurakodni a családotokba!! csak annyi hogy mond meg anyukádnak hogy te nem szereted meg nem áll jól de ha erre se hallgat akkor ted azt hogy kontyba mész hogy anyukáád az higyje de amikor te jősz akk enged ki sok sikert a barátnőm is igy csinálta ha ez segit !!
2013. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Apanak elmondtam es o az en partomat fogja KOSZI!!!!!!
2013. márc. 4. 17:58
 9/10 anonim válasza:

2 az 1 ellen ez igy jo ha igy hallatok a ballagásodik már meggyőzitek az anyukádat sok sikert!!!!!!!:)

:) *__*

2013. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi!
2013. márc. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!