Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én túlzom el?

Szerintetek én túlzom el?

Figyelt kérdés

Van egy autónk, az apósomtól külön élünk, de egy városban és sokat elkéri az autót, ami nem is lenne gond, de tankolni nem igazán tankol, nem egyszer előfordult már. Ha van benne azt kikocsikázza belőle és azt mondja nemrég gyulladt ki a lámpa. Szóvá tettem és még ő van megsértődve, mondta majd tankol ha megjön a nyugdíja, ami nem kevés, mi 3-an nem élünk annyiból mint ő egyedül, mondjuk van egy barátnője, de nem élnek még együtt! De nekünk nincs annyi pénzünk, hogy még őt is finanszírozzuk, mert nem egyszer kért már pénzt is tőlünk! Én már nagyon unom ezt az egészet és a férjem is! Valamelyik nap is kért pénzt, mondtuk nem tudunk adni,és megsértődött, hogy akkor ne adjatok! Könyörgöm miből!?

A férjem is egyetért, és őt nagyon bosszantja a dolog és szégyelli magát!


2013. márc. 3. 08:08
 1/6 anonim válasza:
Nem túlzod el! Apósodnak kellene szégyelnie magát. Ha segíteni nem tud, legalább ne akasszon a nyakatokba többletkiadást!
2013. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férjednek kellene egyértelmüen letisztázni az apjával, hogy csak akkor kapja meg a kocsit, ha teletankolva hozza vissza. És utána betartani, ha legközöelebb üresen hozza vissza, akkor azután nincs autó.
2013. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezt felvetem neki, köszi, bár ha nem is teletankkal, de annyival amennyivel elvitte!

Köszönöm, hogy egyetértetek, mert azt hittem csak eltúlzom. Az unokájának csak néha-néha vesz valamit(havi egyszer-kétszer 2 rudi,2joghurt), tehát nem tudom mire megy el a nyugdíj! De nem is kell vegyen, nem azért írtam!

2013. márc. 3. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:

A tele tankot azért írták, mert így pontosan annyit tankol bele, amennyit fogyasztott. Mikor mi is mentünk barátokkal Budapestre esküvőre, teli tankkal indultunk el. Hazaértünk kb negyed tankkal. Elmentünk ismét teli tankolni, és amennyi belement, ugye annyi volt, ami az útra elment. Ezt az összeget harmadoltuk. Így pontosan annyit fizettünk 3-an, mint amennyit fogyasztottunk.


Ha apósnak kölcsön adjátok, akkor teli tankkal, annyit megy, amennyit, de teli tankkal hozza vissza. Ha nem, akkor megmondjátok, hogy ne haragudjon, ez a havi keretetek, nem tudtok többet tankolni. Többet nem tudjátok oda adni.

2013. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb add oda a kocsit villogó lámpával, aztán kénytelen lesz megtankolni...
2013. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaja, az utolsó jót mond:) Hatudjátok előre, hogy mikor kell neki a kocsi, akkor adjátok oda csak a tartalék benzinmennyiséggel.

Ha meg hirtelen szól, még akkor is le tudjátok szívni egy marmonkannába ami éppen benne van, aztán tessék apuka, lehet menni kocsikázni:D

2013. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!