Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek. Mit tegyek? (bőv. Lent)

Nagy andrea lilla kérdése:

Félek. Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Örökbefogadtak pár éves koromban(most 20vok),rendesek voltak velem mert kiskoromban elmondták,hogy nem ők a vérszerinti szüleim.Na igen,de tudták hogy erre magam is rájöhettem volna,ahogy tudtam is kicsiként is. Érdekes hogy kicsikoromban sem érdekelt a vérszerinti anyám,rá mindig író dühös voltam,de az apámmal más volt a helyzet.Minden nap minden percben rágondoltam,ő volt a minden nekem,pedig semmit nem tudtam róla.Anyámék abban korrektek voltak hogy elmondták maguk,hogy örökbefogadtak,de utánna a többi dologról először mindenféle ürügy miatt nem lehetett beszélni,mikor meg végre igen,akkor mondtak mindent,hogy mi történt elvileg,h szegény szüleim voltak,blablabla. Nekem már a papír fura volt,mert ugye ilyenkor egy kitalált nevet írnak oda nekem is meg másnak is.nekem meg az van odaírva h apja:ismeretlen,csak anyám kamu neve van ott.Meg hogy azt mondták 1évesen fogadtak be,de papion 3 meg 5 van...Nah vissza.K fél,éve egy éve megismertem egy pasit.Együtt mentünk le a nevelőapámhoz.Már akkor állati fura érzésem volt,de legyűrtem.Azt vettem észre hogy ő van a mozdulataimban,külsőre is minden ugyanaz,max annyi h más neműek vagyunk.Az ízlésünk mindenben ugyanaz,a beszédünk,a mozgásunk.Ez neki is feltünt és fura lett.Később azt mondta h ő az apám.El kéne mennem tetsztre? Annyira tetebeszélték a fejem anyámék a kamu dolgokkal,hogy fel se merem fogni,meg félek!

2013. márc. 3. 06:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és kiskorom óta nagyon sok súlyos betegségem van ezek miatt,az apám miatt,mindíg hiányzott
2013. márc. 3. 06:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Kire hasonlítasz: a nevelőapádra, vagy a pasira, akit egy éve ismersz??
2013. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a pasira akit egy éve ismerek.
2013. márc. 4. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom kihámozni a történetet, mert nagyon kusza.
2013. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szóval a pasi akit megismertél azt állítja, hogy ő az apád? De eddig jártatok vagy csak egy haverod volt? Szerintem kéne csinálni egy tesztet...
2013. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira foglalkoztat téged ez a kérdés, hogy emiatt játszik veled a képzeleted. De ha az egy éve megismert állítólagos apád ismeri a nevelőapádat (vagy miért mentetek együtt hozzá?) akkor megkérheted őket, hogy mondják el végre az előéletedet szépítések, és ferdítések nélkül. Nyugtasd meg őket, hogy nem ellenük irányul a kíváncsiságod, ettől őket tekinted a szüleidnek. Így is van amúgy, mert téged ők neveltek fel, nem egy ismeretlen apa, és nem egy kamu-nevű anya. De mindenki szeretné tudni, hogy honnan, kiktől származik, akkor is, ha az életben nem fogja őket látni. Lehet amúgy DNS tesztet végeztetni, mert vannak erre szakosodott laboratóriumok. Nyálmintát kell beküldenetek mindkettőtöknek, és ebből állapítják meg az apa-gyermek kapcsolat valószínűségének arányát.
2013. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!