Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim külön szobában alszana...

Szüleim külön szobában alszanak, ez normális?

Figyelt kérdés
45 év körüliek mindketten. Alapjáraton sokat veszekednek, mérgelődnek egymással, de nem igazán értem, hogy anyu miért hurcolkodik állandóan máshova? Házastársak nem együtt szoktak aludni? Nektek mi a véleményetek? Engem ez felbosszant... mert mikor végre átmehetnék pl. testvérem szobájába aludni, anyu beelőz.
2013. febr. 28. 22:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem furcsa hogy kulon alszanak, nalunk a nagyszuleim 70 felet vannak es mindig egyutt alszanak, pedig lenne leetoseguk kulon..

Mi ezt nem fogjuk tudni megvalaszolni, csak a szuleid tudjak az okat.

Leirtunk sok okot, egyik sem tetszett, pedig a lehetosegeket felsoroltak. Kerdezd meg, ennyi

2013. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!