Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim külön szobában alszana...

Szüleim külön szobában alszanak, ez normális?

Figyelt kérdés
45 év körüliek mindketten. Alapjáraton sokat veszekednek, mérgelődnek egymással, de nem igazán értem, hogy anyu miért hurcolkodik állandóan máshova? Házastársak nem együtt szoktak aludni? Nektek mi a véleményetek? Engem ez felbosszant... mert mikor végre átmehetnék pl. testvérem szobájába aludni, anyu beelőz.
2013. febr. 28. 22:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Férfigyűlölő vagy, remélem tudsz róla. Honnan vetted egyáltalán, hogy apám a f*sz? Anyám nem kezdheti a veszekedést? És mellesleg, hogy egy kapcsolat tönkremenjen, mindkét fél kell hozzá...
2013. febr. 28. 23:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez a máshova hurcolkodás nem tudom, mit jelent, de nekem teljesen normális, ha egy akárhány éves pár külön alszik. Nekem az a furcsa, hogy felnőtteknek nincs saját szobájuk... Én azt igen rosszul viselném.
2013. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves 2.es válaszoló valami feminista élharcos lehet,aki még nem is hallott arról,hogy egy nő is lehet ludas egy vitában.

23/L

2013. márc. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sokat veszekszenek, tehát valószínűleg romokban a kapcsolatuk. Anyukád eljuthatott odáig, hogy már a testi közelségét se viseli el apukádnak, ezért ha teheti, menekül.

Sajnos innen két eset lehetséges, főleg, ha régóta fennáll ez a helyzet: vagy konzerválják a jelenlegi hidegháborús légkört és így öregszenek meg, vagy elválnak.

2013. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is külön alszanak már hosszú évek óta. Ennek az az oka, hogy elhidegültek, már nem szeretik egymást és folyton zavarják egymást, mert mindketten horkolnak.
2013. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez egyáltalán nem furcsa! Az én szüleim is nagyon régóta külön alszanak. Már a harmincas éveikben is, most pedig a negyvenesben vannak. Szeretik

egymást nagyon, csak külön jobb nekik, mert anya rossz alvó, apa pedig jó. Nekem meg inkább az a furcsa kicsit ha együtt alszanak a házaspárok. Szerintem ezt amúgy nem írja elő törvény, nem ezen múlik a szeretet! :)

2013. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 35-40 éves koruk óta nem alszanak együtt. Tudod, ez azért van másoknál is, mivel nincs pénz a válás utáni külön költözésre.
2013. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szüleim sem alszanak együtt már. 39-40 évesek. Mindezek mellett jól megvannak, boldog a család. Nálunk nem érzelmi alapú ez a különalvás. Apu gyakran kel fel éjjelente és nézi a Tv-t, de anyu meg akkor nem tud aludni, ezért is alszik apu máshol.
2013. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Már mi is külön szobában alszunk. Mivel idővel csökken az emberek alvás igénye, ahogy öregszik. Férjem 19 órakor képes aludni..Én olvasnék, neteznék, mindent, de büntetés lenne aludni. Este 10 órakor, felébred, átjön, megnézi mit csinálok, alszik tovább. Nem jelent ez mindig gondot, gyűlölködést, csak esetleg így kényelmesebb.

Férjem mormotával van keresztezve, én pedig rossz alvó vagyok. Így nem zavarjuk egymást.

2013. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

10 éve költöztünk fel Pestre, azelőtt mindig együtt aludtak. Hallottuk is őket mindig éjjelente, húgommal leskelődtünk emlékszem...

Aztán felköltöztünk, apum meg csak hétközben van itt, hétvégente lemegy vidékre mindig. Az ünnepeket is mindig egyedül tölti, azt mondja, túl sokan vagyunk körülötte, kell neki a nyugalom... pedig csak haza akar menni, tévézni, meg tespedni "-.- Karácsonykor másfél hónapig nem is láttuk...

Nem hiszem hogy elválnának. Nem az a típusúak. Apa nagyon nehezen viselhető személyiség, de anya mellette fog maradni, ebben biztos vagyok. Szeret gondoskodni róla, sőt, szerintem még a veszekedéseket is élvezik.

2013. márc. 1. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!