Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim külön szobában alszana...

Szüleim külön szobában alszanak, ez normális?

Figyelt kérdés
45 év körüliek mindketten. Alapjáraton sokat veszekednek, mérgelődnek egymással, de nem igazán értem, hogy anyu miért hurcolkodik állandóan máshova? Házastársak nem együtt szoktak aludni? Nektek mi a véleményetek? Engem ez felbosszant... mert mikor végre átmehetnék pl. testvérem szobájába aludni, anyu beelőz.
2013. febr. 28. 22:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Normális persze. Én is van hogy átmegyek a másik szobába aludni, mert annyira horkol a férjem, hogy már nem tudok vele mit csinálni. Muszáj Nekem is pihennem, mert éjszakákat nem aludni, aztán úgy menni dogozni, nem éppen kellemes.
2013. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem szokatlan az én szüleim is külön alszanak mondjuk ők 15. évvel idősebbek, de itt a háztömbbe is elég sok idősebb házaspár alszik külön. Sőt most ha belegondolok a nagyszüleim is külön aludtak. Van amikor a szeretett helyébe a szeretett lép, ahhoz nem kell együtt aludniuk.
2013. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Vannak, akik külön alszanak, ennek több oka is lehet. Pl. elhidegültek egymástól vagy mások az alvási szokásai, horkolás, takaró lopás...
2013. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Te miért akarsz a testvéred szobájában aludni? Mi az, hogy anyukád állandóan máshova hurcolkodik? Normális, vagy sem joguk van hozzá. Amúgy sokan alszanak külön hálószobában azok közül is, akiknek semmi baja egymással. Az egyik fél horkol, hajnalig tévét néz, vagy olvas, csak töksötétben tud aludni, a másik kislámpánál... A szüleid kapcsolata valószínűleg tényleg nem igazán harmonikus, és ezért nem igénylik azt a testközelséget, amit a közös ágy jelent. Így elkerülhető a további vita, és a házasélet is.
2013. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Apu nem horkol, sőt, anya szokott horkolni, de apát az nem zavarja. Anya hurcolkodik állandóan, ha a nagytesóm nem alszik itthon. És azért szeretnék a nagytesóm szobájában lenni én, mert én a húgommal vagyok együtt, akit utálok.
2013. febr. 28. 22:59
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem is feküdnek le egymással, pedig még nem öregek ehhez...szerintem.
2013. febr. 28. 23:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Ne minősítsd a szüleimet, nincs jogod hozzá!
2013. febr. 28. 23:04
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
A szüleim is külön aludtak míg elváltak persze állandóan vitatkoztak persze ez nem azt jelenti hogy a te szüleid is elválnak:)
2013. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia! Többféle opció is lehet, hogy miért alszanak külön a szüleid, illetve, hogy anyukád miért megy azonnal külön szobába ha teheti. Ahogy előttem is írták, lehet, hogy csak mert más az alvási szokásuk, vagy lehet, hogy elhidegültek egymástól. De miért nem kérdezed meg anyukádat? Sajnos mi nem tudhatjuk a kérdésedre a választ, csakis a szüleid. Ha ennyire zavar és bosszant a dolog, akkor szerintem nyugodtan beszélgess egy kicsit erről anyukáddal, kérdezz rá. Hidd el, biztosan fog választ adni neked, és el fogja magyarázni. :)
2013. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Általánosságban írtam.

Miért, te hogy neveznél egy olyan pacákot, akivel folyton veszekszel? Biztos nem drágaságomnak.

Ugyanígy fordítva. Egy férfi is hasonló jelzőkkel illeti a feleségét magában, ha már folyton csak mérgelődik vele.

2013. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!