Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli az anyámat,...

Miért nem érdekli az anyámat, hogy mi van velem? Miért fontosabb neki minden más?

Figyelt kérdés

Amióta elköltöztem otthonról - 4 éve - anyámat abszolút nem érdekli, hogy mi van velem. A 4 év alatt egyszer sem hívott fel, számára az volt a természetes, hogy én hívom. Ha napokig nem jelentkeztem, nem keresett, csak leszídott, hogy várta a hívásom.

A beszélgetéseink általában semmiről sem szólnak. Csak mesél mindenféle hülyeségről, de ha én elkezdek mesélni, félbeszakít, és folytatja a semmitmondó dolgait.

Pár hete kiderült, szívritmus zavarom van, és műteni kell. Amikor hazamentem, mert egy kis támogatásra lett volna szükségem, nem is engedte végigmondani, hogy mi van velem, hanem elkezdte a hülyeségeit.

Általában elmeséli, hogy milyen sorozatot nézett, ki beteg a faluban, ki halt meg. Ezek engem egyáltalán nem érdekelnek, sokszor nem is ismerem azokat, akikről mesél.


2 hete voltam otthon, azóta túl vagyok pár újabb vizsgálaton. Nem is keresett, nem hívott fel, nem érdeklődött utánam. Ma felhívtam, hogy miújság otthon. Csak megint mondta a hülyeségeit, de arra rá sem kérdezett, hogy mi van velem.

Miért csinálja ezt velem? Ennyire nem érdekli, hogy mi van velem? Amíg nem költöztem el, jó volt a viszonyunk.


2013. febr. 27. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnálatos, de tényleg nem érdekled. Nyugi, nálunk sincs ez másképp, az én szüleim se figyelnek rám. Keress olyan embereket, akik támogatnak, nem kell ennek feltétlenül vér szerinti szülőnek lennie.
2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, mi rosszat tettem ellene...
2013. febr. 27. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Van aki egyszerűen ilyen.

Anyám ugyanez a kategória, de mondjuk ő el is ismeri, önző és nem érdekli senki saját magán kívül. Nehéz, de elfogadtam már.

Viszont nagymamám pont az ellenkezője, ő mindig hív, hogy mi van velem, élek-e még, mikor látogatom meg... most megbillentem anyagilag, anyám amikor kölcsön kértem, annyit mondott flegmán, hogy "szar ügy, nem tudok segíteni", nagymamám meg kipakolta a tartalékát és még a titkos tartalékát is, így majdnem a teljes összeget oda tudta adni nekem, ráadásul amikor mondtam, hogy nagyon igyekszem visszafizetni, amit lesz munkám, még le is szidott hogy örül hogy segíthet, és ezt nem kölcsönbe adta.


Van ez így, vannak emberek, akik egyszerűen csak maguknak valók. Amíg anyukáddal éltél, addig az élete része voltál, talán emiatt érdeklődött irántad. De nem fűzte hozzád túl mély érzelmi kötelék, ezért miután elmentél és kiestél a látóteréből, már nem érdekled.

Nem tehetsz mást, fogadd el. És keress mást aki érdeklődik irántad, mert borzasztóan fontos az embernek, hogy érezze hogy valaki számára ő fontos!

2013. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól mondják itt előttem.Keress valakit aki meghallgat.Pl.:szomszéd,nagymama,unokatesó,barátok,barátnők

Szerintem Ők megértenek!

OFF:Amúgy most már jól vagy a műtét után?

2013. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!