Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem engednek el nyaralni?

Miert nem engednek el nyaralni?

Figyelt kérdés
Nyaron el szeretnek menni kirandulni a haverokkal Tatara. ott lenne amugy a keresztanyam is ami engem nem zavar.A szuleim nem akarnak elengedni hetvegere nemtudom miert?? most ra akarom szedni oket hogy engedjenek el nincs valami otletetek?
2013. febr. 27. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi azt honnan tudjuk, hogy miért nem engednek el téged? Főleg ilyen kevés infoval. Hány éves vagy? Hány km? Milyen tanuló vagy?
2013. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit mondanak, miért nem?
2013. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt nem mondjak h miert am 16 vagyok es ojan 1 oras ut kb.
2013. febr. 27. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd meg miért nem, és utána már tudsz érvelni.

Vagy kérd meg keresztanyudat, hogy segítsen meggyőzni őket.

2013. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú, vagy lány vagy? Egy hétvégéről van szó? Valószínűleg azért nem engednek el, mert ezek az ottalvós bulik berúgással szoktak végződni, és féltenek, hogy utána akármi történhet. A keresztanyád végig veletek lenne? Mert ő talán rábeszélhetné őket.
2013. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lany vagyok es igen.Amugy a keresztanyam nem adna nekem alkoholt az fix es ezt anyamek is tudjak ezert nem ertem h miert nem engednek de nem akarnak semmit se mondani mindig azt mondjak azert nem engednek el mert.es vege :D
2013. febr. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!