Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nyaralni kell és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nyaralni kell és engem nem engednek vele,2hétre mennek és én úgy gondolom, hogy ez normális, tényleg az?

Figyelt kérdés
Balcsira mennek,ami 150km innen,engem nem engednek el a szüleim és neki meg muszáj mennie az anyukája miatt,de szíve szerint itt maradna és látszik is rajta,mondta,hogy felhív majd, akkor nem kell aggódnom ugye? Mármint nem,nem vagyok féltékeny, tudom hogy nem csalna meg,bízom benne. Csakhogy ez más kapcsolatoknál is így szokott lenni ugye? Meg normális? (17 évesek leszünk)
2008. aug. 6. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
És 4 hónapja vagyunk együtt :)
2008. aug. 6. 20:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a normális? Az , hogy 17 évesen még nem enged el anyukád vele? Hát szerintem normális , én 17 voltam mikor először ott alhattam a barátomnál.
2008. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális, hogy a szüleid nem engednek el vele meg a szüleiddel. Fogadni mernék, hogy a szülők még nem is ismerik egymást, és anyukádék nem tudják ,hogy milyenek a barátod szülei. Ha jó kapcsolatban lennének, akkor valószínűleg elengednének. 4 hónap még nem olyan hosszú idő, még a barátodat sem ismerhették meg annyira, hogy teljesen megbízzanak benne és rábízzanak téged. Én teljesen megértem a szüleidet. A barátod miatt pedig nem kell aggódnod, mert biztos fel fog hívni, ha megígérte.
2008. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de félreértettek, a kérdésem az volt,hogy az normális ha picit aggódom és ők két hétre mennek nyaralni és két hétre nem látjuk egymást és hogy ettől nem kell pánikba esnem úgymond,ez érdekelt.

A többi részét,hogy 17 évesek leszünk/4hónap és nem engednek el,azt köszönöm már megértettem :)

2008. aug. 6. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy jöttek ki a nyaralások, hogy 1 hónapig nem taliztam a párommal. Ráadásul külföldön voltunk, telefonálni nem nagyon tudtunk mert az túl drága, be kellett érnünk az smsekkel. Kibirtuk. Ha megigérte, hogy hiv téged, akkor az úgy is lesz, ha meg nem akkor kár belé.
2008. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Ilyenre voltam kíváncsi ;)
2008. aug. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!