Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem találom már vonzónak a...

Ha nem találom már vonzónak a férjemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb egy éve vagyunk házasok, de már több éve együtt vagyunk, együtt élünk. volt sok hullámvölgy az életünkben, de szeretjük egymást.. viszont az utóbbi hónapokban valahogy nem tudok úgy ránézni, hogy hú de kívánom vagy akarom.. nem látom őt vonzónak.. próbáltam rájönni, hogy miért és igyekeztem tenni is ellene. (romantika, több idő egymásra, több sex). de valahogy nem változott semmi. neki még nem mertem elmondani. mert szeretem és jó vele lenni, kedves hozzám és én is hozzá. nem hasonlítunk túl sok mindenben, de attól jól kijövünk egymással, már nagyon egymáshoz csiszolódtunk. nem akarok én válni meg ilyenek, de nem vonzódom hozzá már. mit lehet ilyenkor tenni és miért lehet ez? kicsit aggódom.. köszönöm előre is..
2013. febr. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
párterápia kéne, hogy felderítsétek a pb. okát. És legyél őszinte a férjeddel, hogy mit érzel.
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háááát valamiért csak nem kivánod már,valami csak kiváltotta ezt.már pedig ha igy van és nem vonzodsz,ez csak rosszabb lesz,teljes elhidegülés aminek válás lehet a vége.ezt csak te tudhatod miért nem vonzódsz,ha te sem,mi nem tudhatjuk..próbálj visszaemlékezni mikor kezdődött ez nálad és hátha tudod majd valamihez kötni.bár ha több éve együtt vagytok,ez a hu de kivánlak altalában megszünk mindenhol
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Töltsetek külön hosszabb időt. Utazz el valahová nélküle, fordítsd ezt az időt csak magadra és lelki feltöltődésre. Lehet, hogy egy szorongás okozza benned a problémát. Időnként két ember már kezd "sok" lenni egymásnak. Erre jók a külön eltöltött szabadidős programok.
2013. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol csorbát szenvedett a férfiassága a te szemedben. Ezt a pontot kellene megkeresned. Mióta van ez így. Mi az, ami miatt úgy érzed, már nem elég férfias. Mit adott fel a korábbi személyiségéből, ami akkor vonzó volt, és most már nem az? Egy párterápia tényleg nem árt, rávezetnek ezekre a dolgokra.
2013. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!