Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél, szerinted?

Te mit tennél, szerinted?

Figyelt kérdés

Férjemmel több éve boldog, harmónikus házasságban élünk, tudom, h megbízhatok benne. Van egy kislányunk is.

Férjem fent van a facebookon, töltött fel sok képet is rólunk. Szabad bejárásom van mindenhova a gépénm emalijeibe, néha ő maga kéri, h nézzem át.

Fent van ismerősei közt egy volt barátnője is (akinek szintén van már 2 gyereke) viszont engem zavar, h irogat a képeinkhez és "bökdösi" a férjem.

A lány testvére a férjem barátja volt, aki meghalt, A lánnyal elmondása alapján nem sokáig voltak együtt.

Nem értem, h több mint 10 év után valaki h irogathat ilyen szinten az exére.. vagy én túlzom el?

Te mit tennél? Hogy kezelnéd ezt?


2013. febr. 26. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki viccesen, hogy láttad milyen csinos rajongója van a Facebook on. Ha szeret akkor majd mondja, hogy nem érdekli. Ha nem mond ilyesmit, akkor szóljál a tyúknak, hogy kopjon le. Kész, ennyi.
2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leginkább a férjednek kellene intéznie a privát jellegű dolgait, téged meg nem kellene, hogy zavarjon, hogy más mit is akarhat a férjedtől. A férjed vajmi keveset tehet arról, hogy ki bökdösi és ki nem, meg ki írogat a képeihez.


Szerintem nagyon eltúlzod ennek a jelentőségét.

2013. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor kell figyelni, ha egyszer csak megváltoztatja a férjed a szabad bejárásodat, meg megváltoztatja a jelszavát.


Az meg, hogy neki ki írogat, na arról igazán nem tehet..még akkor sem, ha neked ez nem tetszik.

2013. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az odáig rendben van, hogy a férj nem tehet arról, hogy ki írogat a képei alá és ki bökdösi, de ameddig azt a visszajelzést küldi, hogy nincs ellenére, esetleg még tetszik is neki a dolog, (még ha csak olyan szinten is, hogy az önbizalmát legyezgeti) akkor persze, hogy a nő folytatja, és csak odaír a 20. kép alá is. Szerintem mindenképpen beszéld meg a férjeddel, ha téged ennyire zavar, ha túlzás, ha nem, ez a te életed, és ha zavar akkor találj rá megoldást. Én is biztosan először viccesre venném a figurát, hogy milyen kis hódolója van, és h te is regisztrálsz, hátha ilyen jó régi ismerősökre bukkansz...elvileg erre kapcsolnia kéne, és belegondolnia a helyzetedbe, hogy még ha ártatlan kis incselkedés is ez a nő részéről, attól még neked rosszul esik. Ha pedig nem kapcsol, és nem változik semmi, akkor megmondanám neki kerek-perec, hogy nem tetszik a dolog, és téged bánt/zavar ez. Ha a férjed szeret és megért, akkor fel fogja fogni és vagy leállítja a nőt, vagy simán törli az ismerősei közül. (Már ha tényleg nem fontos neki a nő és a téged helyez előtérbe, ami a normális, és elfogadható lenne.)
2013. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit. Lehet, hogy a csaj szimplán unatkozik és boldog-boldogtalant bökdös, csak azt te nem látod.


Szerintem se foglalkozz a kérdéssel, ne is hozd szóba. A férjed nem tehet arról, amit a csaj csinál.

Ha netán egyik napról a másikra megtiltaná, hogy belépj a facebookjába, na majd akkor ráérsz gyanakodni :)

2013. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, férjem felajánlotta már h törli magát, de arra azt mondtam, h ne, mert nem zavar, h régi ismerősök, stb fent vannak, meg egész nap dolgozik, szóval elég ritkán is használja, nem lóg rajta. Ez se érdekelne, h ez a lány ott van... de fordított esetben tuti én nem irogatnék a volt barátaimnak akármi is volt. Pláne, ha látom, h neki is van már egy külön élete. Szóval én inkább a csajszit nem értem, h nem veszi magát észre??
2013. febr. 26. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, hát azon ne csodálkozz. Elképesztő emberek vannak.

Nekünk egy ismerősünk megtudta, hogy bulit rendezünk. Nem hívtuk meg, de idejött. Mivel direkt nem hívtuk meg (nem akartuk, hogy részt vegyen a bulin), kimentünk amikor csöngetett és hazaküldtük.

Ő meg ahelyett hogy hazament volna, megvárta amíg valaki kimegy, és gyorsan bejött a kapun. Azt hittem, az agyam eldobom, hogy mennyire pofátlan emberek vannak.

2013. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem rohadtul zavarna
2013. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj,bár tudom,hogy ezt mondani könnyű. Az a helyzet,hogy egy kicsit álszent vagyok,mert ha a páromnak lenne ilyen exe,akkor tuti idegbeteg lennék. Viszont nekem a legelső barátom szép emlékeket hagyott bennem,tehát nem vagyunk rosszban,néha-néha írunk is egymásnak(nem olyanokat,hogy jól nézel ki,hiányzol) és határozottan állítom,hogy az egész teljesen ártatlanul zajlik. Mondjuk az ember önmagában könnyebben megbízik,mint másban...

Ha a csaj nem nyomulós szövegeket ír,akkor szerintem nincs min idegeskedned. De ez úgyis fejben dől el. Én nem idegeskednék,hacsak nem lenne rá bizonyítékom,hogy valamelyikük esetleg szeretne nosztalgiázni a másikkal.

2013. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van olyan funkció,hogy ne irhasson a képeihhez,üzenőfalára...

állitsd be,és kész.

2013. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!