Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megtudnád,...

Mit tennél, ha megtudnád, hogy meghalt az első nagy szerelemed egy balesetben?

Figyelt kérdés
Mindkettőtöknek ez volt az első, vele volt az első csók, együtt vesztettétek el a szüzességetek, több mint 20 évig voltatok házasok, 4 éve váltatok el,mert jött egy harmadik.
2013. febr. 15. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos rossz lenne egy ideig,de ezen túl kell lépni,pláne ha van közös gyerek,ő értük muszáj!
2013. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Mit kellene tenni? Szomoru, de ez az elet.
2013. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Már nem vagyunk együtt. Valószínűleg sajnálnám, de ennyi.

A temetésre sem mennék el mert nekem már nincs hozzá közöm.

2013. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon, nagyon fájna. Temetésére elmennék. Mert ez a búcsú, már végleges. Fáj, de hagy fájjon...
2013. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit tettem? Majd belehaltam. 24 éves voltam, 5 éves a kislányunk, és jöttek a rendőrök, hogy rossz hírt kell közölniük. Azt hittem, nincs tovább, de muszáj volt.
2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Elég érdekes hogy pont azt pontozták le az emberek aki azt mondta hogy fájna neki...érdekes az emberek gondolkodása.20 év azért még is csak 20 év...

Biztos fájna még ha már nem is vagyunk együtt,plusz ha én meg csaltam volna,mert jött egy 3. akkor elég cudarúl érezném magam,főleg ha meg is csaltam volna.Bár az nem derült ki hogy kinek a részére jött 3.Neked vagy neki?Bár ez jelen esetben mindegy is,de azért nekem lenne lelkiismeret furdolásom ha nekem jött volna be egy 3. és meg is csaltam volna.

2013. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eleve, hogy lepontoznak..
2013. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bejött egy harmadik, az már csak egy elmúlt szerelem. Biztos, hogy elszomorodnék, de már nem a páromat siratnám, nem is úgy érintene.
2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Megviselne a dolog, azért 20 évet töltöttetek együtt, az életed része volt. Egy régi barát halála is megvisel még ha nem is találkoztatok évek óta.
2013. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Megviselne úgy is, hogy az első szerelem csak két évig tartott nálam. Már jó ideje nincs közünk egymáshoz, azt sem tudom merre sodorta a szél, azért még is bántana valahol ha "elveszíteném", szép emlékek kötnek hozzá. :)

Ha 20 évet élnék valakivel együtt, az azért igen keményen az életem része lenne, 20 évig minden áldott nap mellette aludtam el és ébredtem fel, nem úgy gondolnék rá, mint szerelmem elvesztésére, de nagyon fájna az biztos.


Még annyit esetleg hozzátennék, hogy a nagyszüleim közel 50 éve váltak el, amikor anyu még kislány volt. Idén halt meg a nagypapám. A nagyim is ott volt a temetésen és bizony megsiratta, pedig nem volt túl sok kontakt közöttük az elmúlt évtizedekben. Azt mondta egyszerűen bárhogy is alakult az életük, azért még is csak jelentős szerepet játszottak egymás életében. Nem volt totál padlón, de feltörtek az emlékek és bizony neki is el kellett lélekben gyászolnia a volt férjét.

2013. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!