Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Hallgass a szivedre'- akkor...

'Hallgass a szivedre'- akkor is, ha ezzel masokat megbantasz? Mit tennel, ha.

Figyelt kérdés

...valaki kikezdene veled, aki foglalt, neked sem teljesen kozombos es allitolag mar 'nem mukodik kozottuk'? Ez perse csak a pasi verzioja, a no, aki mellesleg valamikor jo baratnom volt, nem beszelt nekem ilyenekrol.

24n


2013. febr. 8. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnék neki.

Az én "rendszerembe" nem fér bele, hogy valaki úgy kezd ki a másikkal, hogy még kapcsolatban van és azzal hiteget, hogy "nem működik". Ha tényleg nem működik, akkor zárja le a másik kapcsolatot, utána tárgyalhatunk.

2013. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen szituban csak őt nem ismertem a nő verzióját.Ha nem működik szakitani kell.Addig nem is kezdtem a párommal semmit még nem szakitott az elődömmel.
2013. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig biztos, hogy nem hallgatnék a szívemre, amíg nem zárja le az előző kapcsolatát. Ilyen esetben csakis a józan, reális gondolkodás híve vagyok.
2013. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 es 2, en is igy gondolom, ahogyan ti. O attol tart, hogy akkor se kellene nekem, ha szakitana. Azt nem erti meg, hogy akkor is szaktani kellene, ha tenyleg nem mukodik, ha en seholse lennek...
2013. febr. 8. 08:46
 5/10 anonim válasza:

Sok ilyen story van, ha tènyleg rádvan szüksége akkor mindent megtesz érted, ha nem akkor nem kell erőltetni.

Nem mer kilepni?neked egy ilyen gyava alak kell ?

Es meg annyi, hogy ha veled tennek ezt meg az egyik baratnod vagy barmilyen csaj...

Hat szoval azert ilyenkor a masik lanyra is kellene gondolnod, nehogy egyszer ezt visszakapd mastol.

2013. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad rá hallgatni!


Sosem tudhatod, hogy hazudik-e esetleg egy egyéjszakás vagy egy szeretői kapcsolat kedvéért...


Én azt mondanám - hallgass a szívedre...de ne mások kárára! :)

2013. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


O attol tart, hogy akkor se kellene nekem, ha szakitana.


Akkor a kapcsolata mégsem annyira rossz,mert ha tényleg nem müködne akkor igy is úgy is szakitana,az csak könnyités hogy te lehetnél neki.

Nekem is volt kapcsolatom ami nem müködött,megismertem a párom és szakitottam,igen ez rizikós mert lehet két szék közül a pad alá esni de ennyi kockázatot válallni kell.Csak az nem kockáztat akinek nem éri meg,tehát a biztos kapcsolat annyira nem is rossz.

2013. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a pasi nagyon gáz. Ha a kapcsolat egyáltalán nem működik, akkor szakítani kell, vagy teperni. Ezek közül értelemszerűen egyiket sem csinálja, mert kényelmes, hogy ő a jól megszokott kis életét nem rúgja fel akkor, ha kétesélyes a dolog a másik nővel. Pedig ezzel csak magát és a mostani párját hitegeti. Gyáva és kényelmes. Sztem normális férfi ilyen esetben, ha tényleg komolyan gondolná veled, akkor nem várná el, hogy lesüllyedj olyan szintre erkölcsileg, hogy úgy vállalj vele kapcsolatot, hogy közben papíron még házas. Én már csak azért sem kezdenék vele, mert ugyanezt mnegcsinálhatná veled is. Már rég nem lobog úgy a tűz, vmi másik nőért epekedik, de jaj, amíg nincs új hús, aki beadná a derekát, addig miért is hagyná el a biztosat (konkrétumokat nem tudok, persze, de ott van ilyen esetekben az is, hogy a feleség kimossa ingét, gatyáját, főz rá, mocskos anyagiak stb., és nem hagyná el ezek miatt)...
2013. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4- nek: velem csinaltak hasonlot, nem ismerem a masik lanyt, ugy tudom, ok ketten nincsenek is egyutt. Pontosan tudom, milyen erzes, epp ezert kicsit nehezebb nekem, mint anugy.

Koszonom a valaszt mindenkinek!

2013. febr. 8. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy akkor fogtok visszatérni a dologra, hogy ha szakított a barátnőjével.

Ha veled akar lenni megteszi, ha nem akar veled lenni, akkor nem teszi meg és vele marad. Mindenképp ez a 2 verzió van, a kérdés az, hogy mennyi ideig húzódik a döntés.

Gondolj bele, hogy viselnéd, ha tudnád, hogy pl délután veled csókolózik, este pedig egy másik lánnyal. Ha pedig már hozzád kötődik, akkor téged is megcsal valójában.

2013. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!