Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éve nem látott apámat...

25 éve nem látott apámat tényleg nekem kell majd eltemettetni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 18:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
És hány éves korodig járt volna a gyermektartás (meddig tanultál nappalin pl.)?
2013. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Ezt találtam a rokontartásról, látom, valaki említette:

[link]

2013. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, hogy mikortól bűncselekmény, csak arra emlékszem, hogy anyám hiába fordult a bírósághoz. A nevén nem volt semmi, munkahelye nem volt, így nem tudták a fizetéséből levonni, ezért csak anyu fizetéséből éltünk. De most nem is ez a téma, hanem a temetés ha meghal.
2013. febr. 23. 18:56
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Te is beletartozol a temetésre kötelezettek közé. Ha szerencséd van, és nem találnak meg, akkor kimaradhatsz belőle.
2013. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

13: a tartás csak a saját jövedelme alapján jár, tehát ha nincs semmije, akkor nem is tudott fizetni.

Ellenben az állam megelőlegezhette volna Nektek. Az más kérdés, hogy tőle behajtani már nem tudta volna.

2013. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a temetésnél is kizáró ok az érdemtelenség, azért írtam. És próbáltam találni egy érdemtelenné válási okot.
2013. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont ez történt tavaly Karácsony előtt! Ugyanez volt a szitu, annyi különbséggel, hogy mi 5-en vagyunk féltestvérek, vagyis csak én vagyok a másik 4-nek, mert ők édestestvérek.

Postán megkeresett az Ő lakóhelye szerinti Önkormányzat, küldtek egy nyomtatványt, ki kellett tölteni, kértek jövedelemigazolást tőlem, és a férjemtől is, de ennek nincs jelentősége, azt mondták! Aztán be kellett mennem az itteni Önkormányzathoz, és írtunk egy Nyilatkozatot, hogy nem tudom eltemettetni! Nem is kellett, eltemette az Önkormányzat!

2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én nem is ismerem az anyámat, lelépett pár hónapos koromban. Nincs az az Isten, hogy én

temettessem el, bár azt sem tudom, él-e még egyáltalán.

2013. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ha lemondassz mindenrol,akkor se orokseg,se temetesi koltseg


Ugyanigy voltam,tavaly dobta fel a talpat,akkor mar 20 eve nem lattam 25N

2013. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Egyáltalán hogy jött ez a dolog most elő? Megkeresett téged ő, vagy bárki más is?

2013. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!