Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan családtagok...

Miért vannak olyan családtagok, akik kivonják magukat a munka alól?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéseket olvasok itt, hogy valamikor az apa nem dolgozik évek óta, mert nem akar és csak az anya keres pénzt, vagy a 20-30 év közötti gyerek nem akar tanulni, dolgozni, de eljár szórakozni a barátokkal szülői pénzből és ők tartják el.

Saját környezetemből is tudok ilyeneket.

Mi jár az ilyen emberek fejében? Ennyire igénytelenek, nem érdekli őket a sorsuk? Képesek azzal a tudattal élni, hogy a másik húzza az igát, ők meg pihennek?


2013. febr. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igénytelenek és ingyenélők, vagy depressziósok, vagy csak egyszerűen tényleg nem találnak semmit, mert mindenhova csak a ratyi ismerősökkel lehet bejutni és akinek nincs, az sajna meg van lőve.
2013. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van lelki betegség is, amikor az ember még önmagáról sem tud gondoskodni...

Sok oka lehet.

2013. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, amíg megtehetik hogy ingyenélő parazitaként éljenek más nyakán addig meg is fogják tenni.

Végül is kettőn áll a vásár. Ha a férj nem dolgozna évekig, akkor az asszonyka simán ott hagyhatná, és élhetné a világát.. De nem, inkább eltart egy ingyenélőt és csak panaszkodik.

Ugyanez a helyzet a gyereknél is. Oké, hogy a gyerekem, de van egy határ ami után már nem lennék a pénzes perselye.. Ha nem tanul, ha nem keresi a munkát (mert ha állandóan keresi de nincs szerencséje az megérthető) ha otthon van de egy tűt nem hajlandó keresztbe tenni, de szórakozni, bulizni, követelőzni,hisztizni tud akkor bizony hamar ultimátum elé állítanám..

2013. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Amikor hasonlóképpen válaszoltam, egy drogos ( bocsánat, csak füves )és homoko (meleg) kérdésére, mármint hogy az én pénzemen nem venne drogot, meg mehetne le is ut meg fel is, lepontoztak vagy tizen

2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem dolgozok, mindig otthon vagyok, és a markomba hullik a pénz, meg a kormány is eltart:) Üdv. egy cégvezető.
2013. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincsenek vállalható munkalehetőségek az országban. Kilencszázezer munkanélküli van.
2023. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!