Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a lányotok tizenévesen hazaállítana egy ötven körüli pasival?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 14:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezném, hogy ennek a jó embernek mégis mennyi pénze van, hogy a lányom képes eladni neki az önbecsülését? És itt most nem arról van szó, hogy 50 évesen milyen öreg, hanem arról, hogy 5-10 év múlva, amikor a lányomnak csak épp, hogy elkezdődött az élet, a fószernak már véget is ért...
2013. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 wartburg353s ***** válasza:
100%
Attól tartok, hiába magyaráznék a lányomnak bármit, ebben a korban én se hallgattam a szüleimre. Ha nagyon tiltottak valakitől, annál jobban kellett, titkolóztam előttük, és amikor így teljesen belebonyolódtam egy rossz kapcsolatba, nem nagyon találtam kivezető utat. Anyaként én a pasival beszélnék inkább, neki kéne annyi eszének lenni, hogy lássa, egy ilyen kapcsolat nem vezet jóra. Megmondanám, hogy szigorúan ellenőrzött körülmények között találkozhatnak, mondjuk nálunk, együtt alvás nincs, erre a pasi gondolom elmenekülne, meg a lány is elég hamar megunná a dolgot.
2013. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

nem szép dolog, de először is kiröhögném, aztán folyamatosan csípős megjegyzéseket tennék a pasi korára, jellemére, küllemére. ha ettől sem térne észhez, akkor áldásomat adnám az összeköltözésre, de minél hamarabb. utána kíváncsian várnám a fejleményeket. :))))


a mi társáságunkban simán körberöhögtük volna azt a lányt, aki ilyen idősen apja korabeli fickókkal állt volna össze.

2013. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Annyi butaságot összeírnak egyesek, hogy az már fáj.


"feljelenteném a pasit kiskorú megrontása miatt

és eltiltó végzést kérnék"


Ez 100%-os válasz?:). A BTK szerint 14-18 év közötti személy fiatalkorú,nem kiskorú. A kérdező meg azt írta,h 15-19 év között van a lánya, nem? Tehát nem jelentheted fel, ha 14 éves elmúlt már a lány.


Na, a másik: a pedofil, az, aki nemileg éretlenekre -tehát gyerekekre- gerjed. Egy tinédzser lány nemileg érett, ennek semmi köze a pedofíliához.Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb 16 éves lány ma sokkal több néz ki. Akkor most ha egy 40 éves férfi megnéz egy 19 éves egyetemista lányt, akkor pedofil?:).Istenem. Gondolom,vmi ütős, jól hangzó dolgot akartál írni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, elbeszélgetnék vele hosszasan.

2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Beszedném a vérnyomáscsökkentő gyógyszereim.

Kivallatnám, keresztre feszíteném, ahogy illik egy anyának.

Hétfejű sárkány hozzám képest szende szűz lenne..

Mindezt úrinő modorral fűszerezve. De ha kell a baltát előszedném. Mindig kéznél van.

2013. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kiakadnék.


Mit akar egy ötvenes egy tizenévestől?!

2013. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Tök fölösleges arról vitázni, hogy ez most akkor pedofília-e, kiskorú vagy fiatalkorú, vagy mindennek a tetejébe, hogy törvényes-e. Lesz@rom, ha törvényes is, egy középkorú férfi mégis mi az istent akar egy tinédzser lánytól? Két abszolút külön világ, az egyiknek a tojáshéj még ott van a valagán a másik meg már leélte az élete felét. (Bizonyára egy igen kiegyensúlyozott kapcsolat lenne...) Aki pedig írta, hogy mi a baj abban, hogy ha egy 40 körüli megnéz egy 19 évest. Semmi bakker, amíg csak nézi! Én is megnézem a jóvágású embereket kortól függetlenül, de ez még nem jelenti szívesen bújnék hozzá, csókolnám meg, neadjisten szeretkeznék vele. Egy dolog megcsodálni az emberi szépséget és egy másik, amikor felnőtt fejjel kislányokkal szórakozgatunk.
2013. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnék nevetni ezen, az biztos. A lányommal nem hiszem, hogy sokra mennék, úgy értem, ha lázadó korban van, hiába papolnék neki, úgysem érdekelné! A pasit ültetném le, és kérdezném meg tőle, hogy miért nem egy korban hozzá illő nőt keres. Aztán hogy elérnék-e vele valamit vagy sem.......az már más kérdés!
2013. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

Én 18 évesen voltam szerelmes egy 48 éves férfibe.


Mivel felnőtt ember voltam, a fene nem szólhatott bele. És baromira nem érdekelt ki mit gondolt. Érdekes módon ez általában a vénlányokat szokta zavarni, na ők aztán meg főleg nem érdekeltek.

Én boldog voltam.


Ettől függetlenül iszonyúan helytelenítem, ha egy 18 év alatti lány csinál ilyet, de 18 felett senki kapcsolatába ne szóljunk már bele.

2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is mindig jóval idősebb férfipartnereim voltak. Anyum eleinte nem örült, de megismerte az egyiket, és jó véleménnyel volt róla, így nem szólt bele. Ezek általában nem életre szóló kapcsolatok, néhány év, és vége.

Majd talál valaki mást később, aki korban hozzáillő.

2013. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!