Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a 27 éves...

Mit szólnál, ha a 27 éves fiad hazaállítana egy jóval fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

A korkülönbség 11 év. Mit szólnál hozzá?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2012. dec. 31. 15:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Az ő dolguk. Bár ne tervezzen hosszú távra egy 16 éves kis tinivel:)
2012. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Igy van,hagyd majd a fiad is ráébred túl kislánnyal kezdett.Nem lesz ez hosszu kapcsi:))
2012. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Közel fél éve együtt vannak. Nem régiben mondta a fiam, hogy mi a helyzet. Nagyon meglepett, de szerintem, ha már bemutatta nekem, akkor komoly dologról lehet szó.

Miből gondoljátok, hogy ez nem lehet komoly ügy?

A lány kora(komolytalansága) miatt?

2012. dec. 31. 15:27
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem örülnék, de nem szólnék bele. :) Amúgy meg szerintem aggódjanak a 16 éves lány szülei. Egyébként szerintem sem lesz hosszú kapcsolat. Ne szólj bele szerintem. A fiad később (is) értékelni fogja.
2012. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Először a fiammal próbálnék meg beszélni.


Érdekelne többek között, hogy miért van így visszamaradva a korához képest, vagy miért nem érzi úgy, hogy a korabelieknél is van esélye. Továbbá hozzátenném azt is, hogy egy 16 éves lány, még távolról sem felnőtt és önálló személyiség, és még évekig nem is lesz az, valamint a személyisége valószínűleg erős változásokon fog átmenni, mire a húszas éveibe ér, önállóvá válik. Megpróbálnám meggyőzni, hogy ez a kislány a saját és a maga érdekei miatt sem megfelelő szellemi vagy lelki partner számára, és hogy mindkettejük életét megkeserítheti, ha ezt komolyan gondolja.


Ha nem megy, a lánynak is megpróbálnám elmagyarázni, hogy az a 27 éves férfi, aki egy középiskolás lány társaságát keresi, sajnos szellemileg nem érett és nem egészséges felnőtt ember, ezért jobb lenne, ha 2x is meggondolná a kapcsolatot.


A fiam részéről nagyon nem nézném jó szemmel a dolgot, és bántana is, hogy ilyen betegesen viselkedik egy normális neveltetés ellenére. A lányt nem hibáztatnám, ő nyilván naiv, szerelmes.

2012. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Fél év az még nem nagy idő. Igen a lány kora miatt gondolom ezt.. én még 18 évesen is "váltottam" fiút anno, mert úgy éreztem, ha nem találkozom másokkal is, akkor honnan tudom hogy ő az igazi? 17 évesen volt egy fél éves kapcsolatom, 18 évesen egy másfél... aztán a 3.hoz mentem hozzá több éve (ő 5 évvel idősebb nálam).
2012. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
4. vagyok. amúgy a 11 év korkülönbséggel semmi bajom, például egy 23 éves nőt és egy 34 éves fiút tökre összeillőnek gondolom.
2012. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
12%
Hiába komoly, akkor se lesz hosszú életű. Az csak 50 évvel ezelőtt működött, hogy 16-17 évesen már összejöttek a későbbi férjükkel, feleségükkel. Ez a lány akár komoly, akár komolytalan, még semmilyen tapasztalattal nem rendelkezik. 1-2évig lehetnek boldogok, de aztán izgatni fogja majd a gondolat, hogy más farkát is megcibálja. Hogy kipróbálja milyen mással és itt nem csak a szexre gondolok. A kíváncsiság nagy úr...
2012. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Elsőre valóban meghökkentő, de a lány nagyon értelmes, okos. Komoly tervei vannak a jövőt illetően. A fiam állítása szerint nem direkt mászott rá egy jóval fiatalabbra, hiszen azt hitte több. Egyébként tényleg elég megtévesztő, de én inkább örülök ennek, minthogy egy huszonéves drogos lánnyal legyen.
2012. dec. 31. 15:32
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
Akkor nincs is kérdés. :) Örülni kell a mázlinak. 11 év tényleg nem nagy korkülönbség. Később kiegyenlítődik, ha a lány is belép a "felnőtt" korba.
2012. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!